درخواست تهیه کتاب، ژورنال‌ها و مجلات


گروه بر بال‌های کتاب در راستای خدمات خود مبنی بر تهیه منابع معتبر علمی و پژوهشی، به شکلی نوین و موثر، اقدام به ارائه خدمات تهیه کتاب‌ها، آرشیو ژورنال‌ها و مجلات می‌نماید.
پژوهشگران، پژوهشگاه‌ها، دانشگاه‌ها و مراکز علمی فرهنگی، می‌توانند متناسب با انواع نیازهای آموزشی و پژوهشی خود، با ارائه لیست عناوین و یا موضوعات مورد نظر خود از این خدمات بهره‌مند گردند.

 برخی از ویژگی‌ها و مزایای قابل توجه این خدمات به شرح زیر است:

 دریافت عناوین کتاب‌ها و یا کلمات کلیدی از موضوعات مورد نظر متقاضیان و تهیه لیستی کامل که شامل کلیه مشخصات از جمله نام کتاب، نام نویسنده، ISBN، نام ناشر و سال انتشار از کتاب‌های موجود در آن موضوعات می‌باشد.

 تهیه آرشیو کلیه مقالات با موضوع خاص و یا شامل کلمات کلیدی از یک یا چند ژورنال به درخواست متقاضیان

 تهیه آرشیوهای درخواستی در سریع‌ترین زمان ممکن و ارائه آن‌ها از طریق ایمیل، فایل‌های قابل دانلود با سرعت بالا و یا ارسال پستی آرشیو تهیه‌شده به آدرس مورد نظر متقاضیان

متقاضیان محترم می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ذیل عناوین کتاب‌ها و ژورنال‌ها، موضوعات، کلمات کلیدی و یا سایر مشخصات آرشیو مورد نظر خود را اعلام نمایند. پس از بررسی درخواست، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و ضمن پاسخ به پرسش‌های شما هماهنگی‌های لازم جهت تهیه آرشیو صورت می‌پذیرد.

 برای دریافت لیست کتاب‌های موجود در آرشیو به بخش لیست کتاب‌ها مراجعه کنید.

ارسال درخواست
نام و نام خانوادگی:
*
شماره موبایل:
*
ایمیل:
*
عناوین کتاب‌ها:
یا ISBN:
شما می‌توانید فایلی حاوی تمامی عناوین مورد نظر خود را به ایمیل Books.BookToLearn@gmail.com ارسال فرمائید.
موضوعات یا کلمات کلیدی:
پیام شما:

 

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.