کنترل و ردیابی فضای سه بعدی در حرکت تمام ربات‌ها روی زمین

دسته: رباتیک
کنترل و ردیابی فضای سه بعدی در حرکت تمام ربات‌ها روی زمین

حرکت روی زمین روبات‌ها حوزه‌ای است که به سرعت در حال تحول بوده و تحقیقات و تلاش‌های بسیاری در جهت امکان‌پذیر کردن سطح بیشتری از خودمختاری در فضای سه‌بعدی برای آن صورت گرفته است.
این کتاب چگونگی ردیابی موقعیت سه‌بعدی را با در نظر گرفتن نقل و انتقال نیروی مریخ‌نورد در زمین‌های ناهموار به‌منظور بهبود شرایط، مورد بحث و بررسی قرار داده است.
اگرچه انتخاب سنسور مناسب در ردیابی موقعیت مریخ‌نورد بسیار اهمیت دارد، اما این تنها جنبه مورد نظر و مهم نمی‌باشد. در واقع، استفاده از مفهوم نقل و انتقال نیرو به شدت تحت تاثیر سیگنال‌ها و نویز حسگرها می‌باشد. در این اثر یک ساختار مکانیکی برای امکان‌پذیر ساختن حرکت بی‌مشکل در مسیر همراه با مانع و لغزش چرخ محدود، ارائه داده شده است.
سال انتشار: 2008  |  112 صفحه  |  حجم فایل: 21 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

3D-Position Tracking and Control for All-Terrain Robots
نویسنده
Pierre Lamon
ناشر
Springer
ISBN10:
3540782869
ISBN13:
9783540782865

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  کنترل ربات  

عناوین مرتبط:


This book shows how to improve accuracy of position tracking, viewing rough terrain locomotion as a holistic problem. Proposes a mechanical structure allowing smooth motion over obstacles with limited wheel slip, using sensors which improve position estimates.


ارسال دیدگاه