90 دقیقه در بهشت

دسته: غیر داستانی
90 دقیقه در بهشت

این کتاب با سبکی ساده و بی‌تکلف و با لحنی صریح و مستقیم نوشته شده است. Don Piper در این کتاب، شرحی واقعی از تصادف وحشتناک خود ارائه داده و در رابطه با مدت زمان کوتاهی که به دنیای دیگر رفته و دوباره به زندگی پر از درد و سوال بازگشته است، نوشته است.
خواندن کتاب “90 دقیقه در بهشت” را می‌توان با اطمینان به هرکسی پیشنهاد داد. به‌خصوص افرادی که در ذهن خود سوال‌های فراوانی در رابطه با ایمان، پرستش و مرگ دارند، از خواندن این کتاب لذت فراوانی خواهند برد. توصیف و شرح نویسنده از بهشت، درک و تصور یک انسان در رابطه با بهشت است. قلم نویسنده بیش از اندازه شاعرانه و پرتب‌وتاب بوده و تجربه‌ای وصف‌ناپذیر را تشریح می‌نماید.
وی تجربه شخصی خود را با لحنی صمیمی و دوستانه با دیگران به اشتراک می‌گذارد. او دردها و سوال‌هایی را که باعث رنجش و آزارش می‌شوند را در این کتاب خود ارائه داده است.
سال انتشار: 2004  |  146 صفحه  |  حجم فایل: 13 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

90 Minutes in Heaven: A True Story of Death & Life
نویسنده
Don Piper, Cecil Murphey
ناشر
Revell
ISBN10:
1441200006
ISBN13:
9780800759490

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  
As he is driving home from a minister's conference, Baptist minister Don Piper collides with a semi-truck that crosses into his lane. He is pronounced dead at the scene. For the next 90 minutes, Piper experiences heaven where he is greeted by those who had influenced him spiritually. He hears beautiful music and feels true peace. Back on earth, a passing minister who had also been at the conference is led to pray for Don even though he knows the man is dead. Piper miraculously comes back to life and the bliss of heaven is replaced by a long and painful recovery. For years Piper kept his heavenly experience to himself. Finally, however, friends and family convinced him to share his remarkable story.


دیدگاه ها ۲ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. تشکر

  2. Mer30

ارسال دیدگاه