پیشرفت‌های حوزه تله رباتیک

دسته: رباتیک
پیشرفت‌های حوزه تله رباتیک

این کتاب منبعی جذاب است که جدیدترین پیشرفت‌ها و تحولات حوزه تله‌روبوتیک را به‌طور کامل و با پوشش تمامی جزئیات مرتبط ارائه داده است.
تله‌ربات نوعی ربات است، که از طریق کانال ارتباطی معین و از مسافتی دور توسط یک متصدی انسانی یا ماشینی دستورات و فرمان‌ها را اجرا می‌کند. متصدی انسانی بدین وسیله می‌تواند حرکت‌هایی را در قالب یک ماشین از مسافت طولانی مدیریت نماید.
درحقیقت این منبع برای دانشمندان، پژوهشگران، و دانشجویان رشته TeleOperation، مرجعی ضروری بوده و تمامی مطالب را از روش‌ها و نتایج تجربی گرفته تا برنامه‌های کاربردی و توسعه‌های انجام شده را دربر گرفته است. این کتاب به سه بخش تقسیم‌بندی شده است که رابط سیستم‌های انسانی، کنترل و برنامه‌های کاربردی را پوشش داده‌اند.
سال انتشار: 2007  |  467 صفحه  |  حجم فایل: 17 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Advances in Telerobotics
نویسنده
Manuel Ferre, Martin Buss, Rafael Aracil, Claudio Melchiorri, Carlos Balaguer
ناشر
Springer
ISBN10:
3540713638
ISBN13:
9783540713630

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  

عناوین مرتبط:


A fascinating book that covers in detail all of the most recent advances in Telerobotics. A must-read for scientists, researchers and students in teleoperation, it describes everything from methods and experimental results to applications and developments. Its three sections cover human system interfaces, control, and applications.


دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. دمتون گرمه گرم

ارسال دیدگاه