مجموعه آرشیو مجلات باستان‌شناسی

دسته: باستان شناسی، فروشگاه، مجموعه‌های علم و فناوری

Archaeology یک مجله معتبر بین‌المللی است که مباحث مهم در زمینه باستان‌شناسی را در سطح جهانی گزارش می‌دهد. این مجله توسط موسسه باستان‌شناسی آمریکا در سال 1984 تاسیس شد و سال‌هاست که به عنوان استانداردی برای انتشار مباحث باستان‌شناسی در نظر گرفته می‌شود. این مجله، اخبار کشفیات و کاوش‌های اخیر را در کنار مطالعات دقیق از فرهنگ باستانی پوشش می‌دهد و محتوای معتبر آن برای باستان‌شناسان تازه‌کار و حرفه‌ای‌ مناسب است.
این مجله برای ارائه مطالب خود از ترکیبی از تصاویر عالی در کنار نقشه‌های ارائه‌شده به همراه نقاشی‌ها و جداول، استفاده می‌کند تا خوانندگان درک دقیقی از اتفاقات موجود در دنیای باستان‌شناسی حاصل کنند. همچنین بعضی از این روش‌ها برای افزایش تاثیر مجله نیز استفاده می‌شود به خصوص هنگامی‌که عناصر مشخص در زمینه مطالعات فرهنگ‌های تاریخی را شرح می‌دهد تا به درک خوانندگان از موضوعات کمک کند و این اطمینان را در آنها ایجاد کند که این مجله را با آگاهی مضاعفی به پایان خواهند رساند.
همچنین حاوی بخش‌های ثابت و منظمی مانند تایم‌لاین‌ها، اخبار باستان‌شناسی، فیلم‌های مرتبط، بازبینی کتاب‌های تاریخی و باستان‌شناسی و نمایش موزه‌ها می‌باشد تا خوانندگان به کمک آنها از حوادث مربوط به مسائل باستان‌شناسی که در سرتاسر جهان اتفاق می‌افتند به صورت لحظه به لحظه آگاهی کسب کنند. در انتها نیز اگر خوانندگان تمایل داشته باشند که از لحاظ فیزیکی به فعالیت‌های مربوط به باستان‌شناسی نزدیک‌تر شوند می‌توانند به کمک راهنما‌های سفری که این مجله در اختیار آنها قرار می‌دهد، سفر خود را برنامه‌ریزی کنند.
Archeo مجله دیگری است که اولین و گسترده‌ترین ماهنامه در زمینه باستان‌شناسی و تاریخ باستان در کشور ایتالیا به شمار می‌آید. این مجله مباحثی در رابطه با جمعیت باستان، کشفیات منحصربه‌فرد، داستان‌ها و اتفاقات موجود در دنیای باستان را پوشش می‌دهد.
گروه بر بالهای کتاب با تلاش فراوان آرشیوی شامل بیش از 30 شماره جدید از شماره‌های سال‌های اخیر مجلات باستان شناسی را گردآوری کرده و به همه علاقه‌مندان و مشتاقان این عرصه تقدیم خواهد نمود.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیوی شامل بیش از 30 شماره جدید از شماره‌های سال‌های اخیر مجلات باستان شناسی
تصاویر جلد تمامی مجلات
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

 • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
 • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
 • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:


دیدگاه ها ۶ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
 1. سلام
  ببخشید کتاب یا نشریه یا مجله در رابطه با علائم وسنگ نگاره های باستانی ایران ندارید؟

 2. سلام عزیزم.ببخشیددرمورد آیین تدفین کتاب یامقاله نداری؟کتاب انگلیسی هم میتونی معرفی کنی بهم.بخصوص تومولوس ها یاتومولوسهای سکایی.خیلی ممنون میشم.09350711791

 3. سلام
  من پایان نامم مربوط به بررسی صحنه نبرد شیر و گاو
  آیا در این مورد می تونید برام منبع معرفی کنید .برا خرید.ممنون

  1. این موضوع در دانشگاه سوره. توسط خانم فرزانه میرمجیدی کار شده است.

 4. سلام.میتونید مقاله یا کتابهایی در مورد پرتو عیلامی معرفی کنید.ممنون میشم

 5. سلام
  امکان داره درباره تدفین دوره ایلام مقاله یا کتابی معرفی کنید.با سپاس

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.