مجموعه سوم کتاب‌های هنر معماری؛ طراحی معماری، ترسیم فنی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی معماری، مهندسی معماری

طراحی معماری فرآیندی است که توسط آن ایده‌ها، ذهنیات و اندیشه‌های یک طراح پس از طبقه‌بندی و تجزیه و تحلیل توسط وی، به یک طرح عینی و قابل تجربه تبدیل می‌گردند. در حقیقت مهم‌ترین عامل در پیدایش یک اثر معماری ایده‌هایی است که او از موضوعات مختلف و مرتبط با طرح مورد نظر در ذهن خود رشد داده و توسط فرآیند طراحی آنها را به فرم‌ها و فضاها و در نهایت آثار هنرمندانه معماری تبدیل می‌کند.
امروز پیشرفت فرهنگ و هنر معماری نیازمند شکل‌گیری ایده‌های خلاقانه و اجرای صحیح و اصولی آنها از طریق طراحی معماری و ترسیم دقیق می‌باشد و به هرمقدار که دانش، ‌تفکر، آگاهی و تجربه طراح از محیط پیرامون خود بیشتر باشد، می‌تواند ایده‌های خلاقانه‌تری را شکل داده و آنها را برای ایجاد یک اثر زیبای معماری، طراحی کند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 260 کتاب در زمینه طراحی و ترسیم معماری و در موضوعات اصول و مبانی طراحی معماری، تحلیل معماری، ترسیم فنی، طراحی مسکونی،‌ طراحی تجاری، نرم‌افزارهای طراحی و ترسیم معماری، اسکچینگ معماری، گرافیک معماری، جزئیات معماری، فرم و فضا در معماری، پرسپکتیو، طراحی روشنایی و نورپردازی، طراحی محیط‌های تعاملی، طراحی یکپارچه، طراحی شهری، طراحی هوشمند، طراحی و ترسیم ساختمان، طراحی معاصر، طراحی خارجی، طراحی محیطی، طراحی بهینه، طراحی پایدار، طراحی سه‌بعدی، طراحی ساختاری، تفکر طراحی، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرمندان و متخصصان طراحی و ترسیم معماری تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 260 کتاب در زمینه طراحی و ترسیم معماری
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه