مجموعه هشتم کتاب‌های هنر معماری؛ معماری منظر

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های باغبانی و گلکاری، مجموعه‌های مهندسی معماری، مهندسی معماری

معماری منظر شاخه‌ای از هنر معماری است که در ترکیب با علم مهندسی شهرسازی به طراحی و فضاسازی در محیط‌های طبیعی و باز می‌پردازد. انسان همواره ارتباط و وابستگی دیرینه و مهمی با طبیعت محل زندگی خود داشته، بطوری‌که زیبایی و جلوه‌های بصری در محیط‌های شهری و اجتماعی، آرامش و پیشرفت فرهنگی انسان را به همراه دارد.
امروزه معماری منظر ضمن برخورداری از دانش و تجربه بشر و جوامع زیستی در طول تاریخ تمدن، از تخصص و تجربه علوم مختلف از جمله برنامه‌ریزی و معماری، باغبانی، جغرافیای طبیعی، اکولوژی، مهندسی آب، زمین‌شناسی و بسیاری علوم دیگر بهره‌مند می‌باشد.
در حقیقت این شاخه از هنر معماری با ارتقاء کیفیت فضاهای باز و سبز و توسعه کیفی محیط طبیعی مرتبط با فعالیت‌های انسانی، ضمن حفظ آسایش، سلامت و رفاه انسان، نقش مهمی در حفظ منابع طبیعی و مدیریت تعادل عوامل طبیعی و مصنوع جوامع زیستی ایفا می‌کند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه معماری منظر و چشم‌انداز و در موضوعات معماری منظر و چشم‌انداز، مبانی و اصول طراحی منظر، طراحی باغ و فضای سبز، طراحی مناظر و چشم‌اندازهای شهری، معماری چشم‌اندازهای مسکونی، طراحی مناظر جنگلی پایدار، معماری اکولوژیک، طراحی محیط زیست، معماری منظر پایدار، شهر سبز، اکولوژی منظر، نما و چشم‌انداز در ساخت‌وساز، چشم‌اندازها و مناظر آبی، طراحی و فضاسازی محیط‌های باز، پارک‌های شهری، معماری منظر باغ‌های بومی در کشورهای مختلف، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسان و متخصصان علم و هنر معماری تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه معماری منظر و چشم‌انداز
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.