مجموعه اول کتابهای بیولوژی؛ بیولوژی تکاملی

دسته: بیولوژی، فروشگاه، مجموعه‌های بیولوژی

بیولوژی یا زیست شناسی یکی از علوم طبیعی و دانش مربوط به مطالعه جانداران زنده است که به بررسی ویژگی‌ها و رفتار ارگانیسم‌ها، چگونگی پیدایش گونه‌ها و افراد و برهمکنش جانداران با یکدیگر و محیط پیرامونشان می‌پردازد. علم بیولوژی به عنوان یکی از علوم پایه‌ای، همواره باعث پیشرفت و توسعه‌ی علوم دیگر از جمله ژنتیک، علوم پزشکی، روانشناسی، داروسازی، کشاورزی و بسیاری علوم دیگر بوده است.
بیولوژی تکاملی دانشی است که از چگونگی فرآیند رشد و تکامل یک موجود زنده چند سلولی از صورت تکامل نایافته اولیه به صورت کامل آن، بحث می‌نماید. این دانش طی قرن بیستم، موجب ایفای نقشی اساسی در زندگی انسان‌ها بوده است و همواره اهمیت فراوانی در زمینه فناوری‌های زیست پزشکی، کشاورزی و داروسازی داشته و از جمله کاربردهای نوین آن افزایش طول عمر داروها و مواد شیمیایی، تهیه درخت‌های تکاملی، ردیابی میکروب‌های آسیب‌رسان، تولید صنعتی مواد بیوشیمیایی و بسیاری مواد دیگر می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 250 کتاب در زمینه بیولوژی تکاملی و رشد و در موضوعات تاریخ بیولوژی، فلسفه بیولوژی، مبانی و مفاهیم بیولوژی، بیولوژی تکاملی، بیولوژی رشد، نظریه تکامل، نظریه داروین، تکامل همگرا، تکامل گیاهان، تکامل جانوران، بیولوژی تکاملی موجودات دریایی، فسیل‌ها، مورفولوژی، بیولوژی شناختی، بیولوژی مدرن، تنوع زیستی، بیولوژی تکوینی، اکولوژی تکاملی، بیولوژی محیط زیست، جنین شناسی، اپی ژنتیک، اپیدمیولوژی، پریماتولوژی، مقالات، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه دانشجویان، متخصصان و علاقه‌مندان بیولوژی تکاملی و رشد، تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 250 کتاب در زمینه بیولوژی تکاملی و رشد
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. از زحمات شماکه در جهت عمومی ساختن علوم گام بر میدارید کمال تشکر را دارم.ویک پیشنهاد هم دارم چنانچه امکان دارد لیست کتابهای ترجمه شده نیز اعلام گردد .برای معلمان کشور نیز برنامه داشته باشید عالی خواهد شد

ارسال دیدگاه