مجموعه ششم کتابهای بیولوژی؛ بیولوژی انسانی

دسته: بیولوژی، فروشگاه، مجموعه‌های بیولوژی

بیولوژی انسانی، شاخه‌ای از علم زیست شناسی است که با تمرکز بر آناتومی، فیزیولوژی و نوروبیولوژی انسان، به مطالعه و بررسی فیزیک و کارکرد بدن انسان از منظر علوم مختلف همچون چرخه تکامل، ژنتیک، پزشکی، بوم شناسی، تغذیه و تاثیرات روانشناسی و اجتماعی می‌پردازد بطوریکه هرگونه بررسی و مطالعه بدن انسان در سایر بخش‌های زیست شناسی و علم پزشکی، نیازمند آشنایی و شناخت بدن انسان از طریق زیست شناسی انسانی می‌باشد.
این مجموعه، آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 220 کتاب در زمینه بیولوژی انسانی و در موضوعات مبانی و مفاهیم بیولوژی، مبانی و مفاهیم بیولوژی انسانی، بیولوژی سلولی و مولکولی انسان، بیولوژی سلولهای بنیادی انسان، تغذیه و متابولیسم انسانی، عصب شناسی، فیزیولوژی انسانی، آناتومی بدن انسان، تکامل انسانی، ژنتیک انسانی، ژنوم انسانی، تکامل مغز انسان، انسان شناسی زیستی، زیست‌شناسی اجتماعی، پاتوژن انسانی، ایمنی غذایی، سلامت انسان، سیگنالینگ سلولی، شیمی اعصاب، پروتئین‌ها و پپتیدها، مقالات، هندبوک‌ها، دانشنامه‌های تصویری، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه دانشجویان، متخصصان و علاقه‌مندان بیولوژی انسانی، تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 220 کتاب در زمینه بیولوژی انسانی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه