مجموعه هفتم کتابهای بیولوژی؛ میکروبیولوژی

دسته: بیولوژی، فروشگاه، مجموعه‌های بیولوژی

میکروبیولوژی، دانشی است که به مطالعه و بررسی میکروارگانیسم‌ها یا جانداران بسیار ریز و ذره‌بینی می‌پردازد. این جانداران بیشتر شامل باکتری‌ها، ویروس‌ها، قارچ‌های میکروسکوپی و تک سلولی‌ها می‌باشند که در این علم ارتباط آنها با خودشان و موجودات دیگر از جمله انسانها، حیوانات و گیاهان مورد بررسی قرار می‌گیرد. تنوع بیولوژیک این میکروارگانیسم‌ها که شکل، عمل و خصوصیات بیوشیمیایی یا مکانیزم ژنتیکی آنها بر اساس محدودیت‌های مولکولی بنا شده، بیش از سایر موجودات می‌باشد و میکروبیولوژی راه‌های مفیدی را برای شناخت، استفاده و یا کنترل آنها فراهم ساخته است.
با استفاده از دانش میکروبیولوژی میتوان اثرات مضر و بیماری‌زای این میکروارگانیسم‌ها را متوقف نمود و یا با بهینه‌کردن اثرات مفیدشان، در صنایعی مثل صنایع غذایی، کشاورزی، دامپروری، پزشکی و داروسازی از آنها استفاده نمود.
این مجموعه، آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 280 کتاب در زمینه میکروبیولوژی و در موضوعات مبانی و مفاهیم بیولوژی، مبانی و مفاهیم میکروبیولوژی، باکتری‌شناسی، ویروس‌شناسی، انگل‌شناسی، ایمونولوژی، ایمونوبیولوژی، میکروبیولوژی پزشکی، طراحی دارو، بیماری‌های عفونی، میکروبیولوژی کاربردی، بیوتکنولوژی میکروبی، ژئومیکروبیولوژی، بیوشیمی، مقالات، هندبوک‌ها، دانشنامه‌های تصویری، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه دانشجویان، متخصصان و علاقه‌مندان دانش میکروبیولوژی، تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 280 کتاب در زمینه میکروبیولوژی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. کتاب میکروبیولوژی ،قارچ وانگل نویسنده دکتر مسعود امای می خواستم

ارسال دیدگاه