مجموعه سوم کتاب‌های مهندسی پزشکی؛ بیومواد

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی، مهندسی پزشکی

مهندسی بیومواد یکی از شاخه‌های مهم و کاربردی مهندسی پزشکی می‌باشد که با تحقیق و بررسی و اجرای روش‌های مختلف، به طراحی، ساخت و اصلاح مواد مصنوعی و طبیعی برای کاربرد در پزشکی می‌پردازد. این علم به‌منظور شناخت، طراحی و ساخت مواد و وسایل مناسب و سازگار با محیط بیولوژیک بدن در مصارف پزشکی، با علومی همچون شیمی، فیزیک، بیولوژی و پزشکی ارتباط نزدیکی دارد.
امروزه با توسعه علوم و فناوری‌های مختلف در ساخت مواد جدید، مهندسی بیومواد پیشرفت‌های بسیار وسیعی داشته و با به‌کارگیری پلیمرها، سرامیک‌ها و کامپوزیت‌های بیولوژیک و مناسب و بکارگیری آنها در تولید اندام و بافت‌های مصنوعی، نقش مهمی را در علوم پزشکی دارا می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 300 کتاب در زمینه مهندسی پزشکی بیومواد و در موضوعات اصول و مبانی مهندسی پزشکی، دانش بیومواد، مهندسی بافت، مهندسی پروتئین، سلول‌های بنیادی، بیوشیمی، بیوسنسورها، پلیمرها و بیوپلیمرهای پزشکی و دارویی، بیوتکنولوژی، نانومواد پزشکی، نانوپزشکی، نانوتکنولوژی در پزشکی، بیومواد سرامیکی در مهندسی پزشکی، ژنتیک و ژنومیک، خواص بیومواد، بیومیمتیک، پلیمرهای زیست‌تخریب‌پذیر، ساخت بیومواد پزشکی و دارویی، بافت‌های استخوانی، فیزیک و شیمی بیومواد، طیف‌سنجی جرمی، پلاسما، تکنولوژی‌های غشایی، مواد آلی، مقالات، هندبوک‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسان و متخصصان مهندسی پزشکی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 300 کتاب در زمینه مهندسی پزشکی بیومواد
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.