دستیابی به موفقیت در تند‌خوانی

دسته: آموزشی، متفرقه
دستیابی به موفقیت در تند‌خوانی

تندخوانی، یکی از ایده‌های آموزشی واقعا مفید در چند سال گذشته است که غلبه بر فراوانی اطلاعات را به یک واقعیت تبدیل می‌کند.
بنابر‌‌این چه برای کاهش حجم زیادی از گزارشات تجاری و مطالب فنی ناتمام و چه زیر‌و‌رو کردن کوهی از روزنامه‌ها و پیدا کردن فرصتی برای مطالعه آنها، سرعت در خواندن، عامل تعیین کننده‌ای است که آن‌هم با صرف زمان و تمرین کردن امکان‌پذیر می‌باشد.
این کتاب، بهترین مطالبی را که در دوره‌های کلاس تندخوانی ارئه می‌شوند، جمع‌آوری کرده و چکیده‌ای از اصول و مهارت‌های بنیادینی را که می‌توان در خانه با ممارست و تمرین یاد‌گرفت، فراهم آورده است. روش تند‌خوانی Peter Kump، در حال حاضر به هزاران نفر کمک کرده است که سرعت خواندنشان را تا هشت برابر افزایش دهند.
روش‌های این کتاب به‌دلیل اینکه به خوانندگان این امکان را می‌دهد تا روش مناسب‌ خودشان را انتخاب کرده و آن ‌را متناسب با سرعت مطالعه‌ی خود قرار دهند، برای افراد پر‌مشغله، ایده‌آل می‌باشد.
سال انتشار: 2010  |  276 صفحه  |  حجم فایل: 21 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Break – Through Rapid Reading
نویسنده
Peter Kump
ناشر
Prentice Hall Press
ISBN10:
073520019X
ISBN13:
9780735200197

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  

عناوین مرتبط:


The former National Director of Education for Evelyn Wood Reading Dynamics. presents his do-it-yourself program for increasing reading speed and boosting comprehension. This program distills fundamental principles and skills chat can be learned at home with the help of the drills and exercises provided. And because it lets readers choose their own materials and set their own pace, it's the ideal method for busy people juggling a full schedule.


دیدگاه ها ۳ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. ممنون می شم کتاب را ارسال نمایید

  2. پسوردکارنمیکند چرا

  3. بسیار عالی بود من که تونستم کل کنکور رو با این روش تو دو ماه بخونمخ و رشته مورد علاقه ام که که هوشبری بود قبول شدم. می دونم باور کردنی نیست ولی در کمال نا باوری حتی خودم این روش ها جواب داد از اون موقع به بعدعاشق مطالعه شدم

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.