واژگان کمبریج برای آزمون آیلتس همراه با پاسخ

دسته: انگلیسی
واژگان کمبریج برای آزمون آیلتس همراه با پاسخ

کتاب «واژگان کمبریج برای آزمون IELTS همراه با پاسخ» واژگان مورد نیاز دانشجویان در آزمون IELTS را پوشش می‌دهد. کتاب حاضر در هر درس، تمرین و تست به دانشجویان ارائه می‌دهد. این کتاب شامل راهنمایی مفید در مورد چگونگی موفقیت در آزمون IELTS می‌باشد و بخش‌های خاص از جمله زبان مورد نیاز برای توصیف داده‌ها و فرآیندها را به طور ماهرانه‌‌ای در بر می‌گیرد. این کتاب توسط منابع بین‌المللی و دانش‌آموخته‌گان این رشته گردآوری شده تا اطمینان حاصل شود که لغات و کلمات در زمینه‌های اصلی ارائه شده و خطاهای واقعی یادگیرنده را شامل گردد. این کتاب واژگان مورد نیاز دانشجویانی که به دنبال band 6 یا بالاتر در آزمون IELTS هستند را پوشش می دهد و تمرین‌های عملی از هر آزمون را در اختیار آنها قرار می‌دهد.
سال انتشار: 2008  |  176 صفحه  |  حجم فایل: 57 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Cambridge Vocabulary for IELTS with Answers(Cambridge Exams Publishing)
نویسنده
Pauline Cullen
ناشر
Cambridge University Press
ISBN10:
052170975X
ISBN13:
9780521709750

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  آیلتس  واژگان انگلیسی  

عناوین مرتبط:


Cambridge Vocabulary for IELTS includes useful tips on how to approach IELTS exam tasks and covers especially tricky areas such as the language needed to describe data and processes. It is informed by the Cambridge International Corpus and the Cambridge Learner Corpus to ensure that the vocabulary is presented in genuine contexts and includes real learner errors. Also available is Cambridge Vocabulary for Advanced (Band 6.5 or above).


دیدگاه ها ۳ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. عالیه.ولی چیزی راجع به انگلیسی در لول ادونسد نیس

  2. فایل صوتی ندارن کتاباتون؟

  3. سلام دوس مهربان از ین سایت عزیزم دوستی داشتنی تو خیلی خوشحالم ممنونم

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.