چادر زدن در طبیعت

دسته: جهانگردی و گردشگری
چادر زدن در طبیعت

این کتاب تمامی آن چیزهایی را که شما برای یک اردوی بی‌دردسر و لذت‌بخش نیاز دارید، به شما خواهد آموخت.
اگر به دنبال آماده‌سازی تجهیزات مورد نیاز برای اولین سفر خارج از شهر و خوابیدن در طبیعت، هستید بایستی پیش از هرگونه تصمیمی اطلاعات کافی را در رابطه با مهارت‌های مورد نیاز، شیوه حل مشکلات احتمالی، و مهیا نمودن شرایط برای لذت بردن تمام و کمال از اردوی خود را بدست بیاورید. این کتاب به شما شیوه خوابیدن در طبیعت، خوردن غذاهایی که مناسب با نیازها و شرایط آن محیط می‌باشند و خطر مسمومیت یا خواب‌آلودگی و غیره را برایتان ایجاد نمی‌کنند، و سایر مهارت‌های مورد نیاز برای یک اردوی هیجان‌انگیز را خواهد آموخت.
توصیه‌های عملی و دستورالعمل‌های گام‌به‌گام و چک‌لیست‌هایی به‌منظور پوشش همه جوانب کمپینگ از جمله مواردی است که در این کتاب ارائه شده است. علاوه‌براین با وجود عکس‌های متفاوت در کنار توصیه‌های ارائه شده در این کتاب، درک شرایط و فعالیت‌های آموزش داده شده بسیار ساده‌تر خواهد بود.
سال انتشار: 2009  |  194 صفحه  |  حجم فایل: 21 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Camping: Sleep well, Stay dry, Eat Great Food
نویسنده
Ed Douglas, Kate Douglas
ناشر
DK Publishing
ISBN10:
0756650968
ISBN13:
9780756650964

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  زندگی در فضای باز  کمپینگ  

عناوین مرتبط:


Picking up on the camping revival, Camping tells you everything you need to know about sleeping in the great outdoors, whether you're a seasoned camper, or preparing for your first trip. Illustrated throughout, it offers practical advice, detailed step-by-step instructions, and checklists to cover every aspect of your camping holiday: what to take, pitching camp, camp organization, and what to cook.


ارسال دیدگاه