هنر سلتی

دسته: انواع هنر
هنر سلتی

کتاب هنر سلتی، یک معرفی واقعی و در عین ‌حال خالص از این هنر است که توسط یک متخصص بین‌المللی نوشته شده است. این کتاب، یک دنباله به‌دقت انتخاب‌شده از 250 شاهکار را ارائه می‌دهد که از قرن پنجم قبل از میلاد تا قرن هشتم بعد از میلاد را شامل می‌شوند.
در این کتاب تنوعی عظیم و طیف کاملی از تولیدات هنری سلتی ارائه شده است که از مجسمه‌های سنگی، کوزه‌های تراکوتا و شمشیرهای آهنی تا گردنبندهای کهربایی، Torqueهای طلایی، فیبولاهای برنز و تذهیب‌ها را شامل می‌شود.
عکاسی ویژه و بازتولیدات گسترده، ظرافت و زیبایی هنر سلتی را جشن می‌گیرد و آن را تقویت می‌بخشد. این کتاب، تمام دنیای سلتی را که از ایرلند تا فرانسه، ایتالیا تا مجارستان، جمهوری چک تا آلمان و استرالیا گسترده است را در بر می‌گیرد.
حاصل کار، یک بررسی معتبر از این دوره باشکوه فرهنگ هنری است. همچنین یک منبع تصویری غنی برای دانشجویان، هنرمندان و علاقمندان به هنر است.
سال انتشار: 2015  |  240 صفحه  |  حجم فایل: 248 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Celtic Art
نویسنده
Venceslas Kruta
ناشر
Phaidon Press
ISBN10:
0714845973
ISBN13:
9780714845975

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  هنر سلتی  

عناوین مرتبط:


An accessible, beautifully designed introduction to Celtic art, written by the world expert, this book offers a carefully chosen sequence of 250 masterpieces ranging from the fifth century BC to the eighth century AD. The great variety and full range of Celtic artistic production is represented – from stone sculptures, terracotta vases and iron swords to amber necklaces, golden torques, bronze fibulas and illuminated manuscripts. Specially commissioned photography and lavish reproductions celebrate and reinforce the delicacy and beauty of Celtic art. This volume spans the entire Celtic world – from Ireland to France, Italy to Hungary, the Czech Republic to Germany and Austria. The result is an authoritative survey of this magnificent period of artistic culture, as well as a rich visual sourcebook for students, arts and crafts lovers.


ارسال دیدگاه