مجموعه چهارم کتاب‌های مهندسی شیمی؛ طراحی فرآیند

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های شیمی و مهندسی شیمی، مهندسی شیمی

طراحی فرآیند یکی از بخش‌های مهم مهندسی شیمی است که به طراحی، توسعه و بروزرسانی فرآیندهای فیزیکی و شیمیایی تبدیل مواد در واحدهای شیمیایی صنعتی می‌پردازد. در این شاخه از مهندسی شیمی با تسلط بر علم شیمی و واکنش‌های شیمیایی و با توجه به شرایط محیطی و اقتصادی، بهترین روش تولید و تبدیل مواد شیمیایی طراحی و مورد بررسی قرار می‌گیرد.
این بخش از مهندسی شیمی با تمامی بخش‌ها و فناوری‌های دیگر مهندسی شیمی بویژه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی مرتبط بوده و شامل آشنایی با اصول طراحی فرآیندهای مهندسی شیمی و تجهیزات مربوطه، بررسی مسائل ایمنی در فرآیندهای شیمیایی، تسلط بر نرم‌افزارهای طراحی مهندسی شیمی و محاسبات می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 180 کتاب در زمینه طراحی فرآیند و در موضوعات اصول و مبانی طراحی فرآیند، فرآیندهای شیمیایی صنعتی، طراحی فرآیندهای نفت و پتروشیمی، طراحی فرآیند در نیروگاه، طراحی فرآیند صنایع غذایی، طراحی فرآیند صنایع شیمیایی معدنی، تجهیزات فرآیند، بهینه‌سازی فرآیند، ایمنی فرآیند، شبیه‌سازی فرآیند، فرآیندهای تولیدی، فرآیندهای حرارتی، فرآیندهای فشار بالا، ارزیابی و تحلیل فرآیند، فرآیندهای جداسازی، فرآیندهای پالایش، فرآیندهای متالورژی، فرآیندهای صنایع پلیمر، فرآیند پویا، اندازه‌گیری فرآیند، مهندسی فرآیند، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و مهندسان شیمی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 180 کتاب در زمینه طراحی فرآیند
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.