مجموعه هفتم کتاب‌های مهندسی شیمی؛ ترمودینامیک و کاتالیست

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های شیمی و مهندسی شیمی، مهندسی شیمی

ترمودینامیک، سینتیک و کاتالیست بخشهایی تخصصی از مهندسی شیمی می‌باشند که با تمرکز بر فرآیندهای شیمیایی و الکتروشیمیایی، به مفاهیم ترمودینامیکی همچون روابط کار، انرژی، فشار، حجم و نیز مفاهیم سینتیک و کاتالیست همچون سینتیک واکنش‌های کاتالیستی و راکتورهای مربوطه، ساخت کاتالیست‌ها و خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آنها می‌پردازد.
ترموسینتیک و کاتالیست از بخش‌های پرکاربرد مهندسی شیمی در صنعت می‌باشد که با علوم ریاضیات و فیزیک و مهندسی مکانیک نیز مرتبط است. از جمله کاربردهای این علم می‌توان تعیین شرایط ترمودینامیکی مناسب و ایمن برای انجام فرآیندها، ساخت کاتالیزورهای مناسب برای انجام فرآیندهای صنعتی و تعیین سرعت انجام واکنش در راکتورها را نام برد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 300 کتاب در زمینه مهندسی شیمی و در موضوعات اصول و مبانی ترمودینامیک و کاتالیست، سینتیک واکنش‌های شیمیایی، مهندسی راکتورهای شیمیایی، انتقال حرارت، انتقال جرم، کنترل فرآیند، طراحی راکتور، الکتروشیمی، واکنش‌های شیمیایی، شیمی سطح، ترموپلاستیک، فرآیندهای ترموشیمیایی، نانوکاتالیست، بیوکاتالیست، مکانیک سیالات، دینامیک سیالات، دانش مواد، آنتروپی، ترمودینامیک آماری، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و مهندسان شیمی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 300 کتاب در زمینه مهندسی شیمی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.