مجموعه نهم کتاب‌های مهندسی شیمی؛ نانوتکنولوژی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های شیمی و مهندسی شیمی، مهندسی شیمی

نانوتکنولوژی شاخه‌ای نوین و کاربردی از دانش و فناوری است که به تولید کارآمد مواد و دستگاه‌ها و سیستم‌ها از طریق کنترل ماده در مقیاس طولی نانومتر می‌پردازد. این فناوری در حقیقت یک فرآیند تولید مولکولی و درک و بکارگیری خواص جدیدی از مواد و سیستم‌هایی در ابعاد نانومتر است که عمدتا بواسطه غلبه خواص کوانتومی بر خواص کلاسیک خود، اثرات فیزیکی جدیدی از خود نشان می‌دهند. ‌
نانوتکنولوژی یک دانش میان‌رشته‌ای است که ضمن ارتباط نزدیک با علوم و صنایعی چون شیمی ابرمولکول، فیزیک، بیولوژی، پزشکی، داروسازی، کشاورزی، مهندسی مواد، مهندسی مکانیک، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی شیمی و بسیاری علوم دیگر، به تولید مواد و محصولات با کیفیت بسیار مناسب می‌پردازد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب در زمینه نانوتکنولوژی و در موضوعات اصول و مبانی نانوتکنولوژی، نانوشیمی، نانوکامپوزیت، نانوبیوتکنولوژی، نانوذرات، نانومواد، سنتز مواد نانو، نانوساختار، نانوکاتالیست، نانوکریستال، نانوتیوب، نانوالکترونیک، نانوفیبر، نانوحفره، نانومکانیک، نانوفتونیک، نانوراکتور، نانوسیم، نانوخوشه، نانوسنسور، نانواپتیک، نانوتکنولوژی پزشکی، دانش سطح، سوپرامولکول، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و مهندسان نانوتکنولوژی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب در زمینه نانوتکنولوژی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.