مجموعه کامل کتابهای مهندسی شیمی

دسته: شیمی، مهندسی شیمی، مهندسی نفت

مهندسی شیمی را شاید بتوان حاصل ضرورت و نیاز صنعت مکانیک، الکترونیک و عمران دانست و این رشته در حقیقت علم کاربرد ریاضیات، شیمی، فیزیک و اقتصاد در فرآیند تبدیل مواد خام به مواد باارزش‌تر یا سودمندتر است.
هدف اصلی مهندسی شیمی استفاده از دانش شیمی در خلق مواد و محصولات بهتر برای دنیای امروز است. امروزه مهندسین شیمی علاوه بر فرآیندهای تولید مواد اولیه پایه، در توسعه و تولید محصولات باارزش و متنوع شرکت دارند. این محصولات شامل مواد ویژه و کارآمد برای صنایع مهم و متنوع امروزی می‌باشند و به همین خاطر مهندسی شیمی ارتباطی تنگاتنگ با سایر علوم مهندسی دارد.
گروه بر بالهای کتاب مجموعه‌ای کامل و جامع شامل بیش از 600 کتاب مرجع، تخصصی و آموزشی از منابع معتبر و شناخته شده در حوزه مهندسی شیمی را که تمامی سطوح، زیرشاخه‌ها و گرایش‌های مختلف رشته مهندسی شیمی از جمله صنایع پتروشیمی، صنایع پلیمر، صنایع غذایی، صنایع شیمیایی معدنی، مهندسی فرآیند، طراحی و کنترل فرآیند، پالایش، طراحی فرآیندهای صنایع نفت، صنایع گاز، نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی، فرآیندهای جداسازی، الکتروشیمی، بیوشیمی، شیمی آلی، مکانیک سیالات، انتقال حرارت، انتقال جرم، انرژی، ترمودینامیک، علم مواد، استخراج، هندبوک‌های تخصصی، کاربرد ریاضیات و کامپیوتر در مهندسی شیمی و غیره را تحت پوشش قرار داده، گردآوری کرده و تقدیم همه علاقه‌مندان و متخصصان این عرصه می‌نماید.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

بیش از 600 کتاب مرجع، تخصصی و آموزشی از منابع معتبر و شناخته شده در حوزه مهندسی شیمی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.