مجموعه سوم کتاب‌های شیمی؛ شیمی معدنی

دسته: شیمی، فروشگاه، مجموعه‌های شیمی و مهندسی شیمی

شیمی معدنی شاخه‌ای بزرگ از علم شیمی است که با مواد معدنی و خواص آنها سروکار داشته و شامل بررسی، تحلیل و تفسیر نظریه‌های خواص و واکنشهای تمام عناصر و ترکیبات آنها بجز هیدروکربنها و مشتقات آنهاست.
از آنجا که بسیاری از مباحث علم شیمی را دانش اتم‌ها تشکیل می‌دهد شیمی معدنی نیز به بحث و بررسی در مورد گستره وسیعی از موضوعات مربوط به مواد معدنی و ترکیبات و خواص آنها از جمله ساختمان اتمی، انواع پیوندها و واکنش‌های شیمیایی، انواع ترکیبات و نظریه‌های مربوط به آنها و بخشهایی از دانش الکتروشیمی می‌پردازد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 310 کتاب در زمینه شیمی معدنی و در موضوعات اصول و مبانی شیمی معدنی، شیمی ترکیبات معدنی، کریستالوگرافی، شیمی مولکولی، پیوندهای شیمیایی، شیمی حالت جامد، واکنش‌های شیمیایی معدنی، شیمی مواد نیمه‌رسانا، اربیتال مولکولی، سینتیک و مکانیسم واکنش‌های معدنی، شیمی آلی فلزی، فتوشیمی معدنی، پلیمرهای معدنی، شیمی فرامولکولی، اسپکتروسکوپی، سنتز مواد معدنی، شیمی فلزات، خوردگی فلزات، سرامیک، کریستال مایع، نانوساختار، فتوشیمی، آنزیم‌ها، اسیدها و بازها، شیمی فیزیک معدنی، شیمی کوانتومی، بیوشیمی معدنی، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسان و متخصصان علم شیمی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 310 کتاب در زمینه شیمی معدنی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.