مجموعه یازدهم کتاب‌های مهندسی عمران؛ ساختمان‌سازی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی عمران، مهندسی عمران

ساختمان‌ها از دیرباز به عنوان یکی از اساسی‌ترین نیازهای انسان و سرپناهی برای کار و زندگی و تامین آرامش و امنیت، دارای اهمیت بسیار فراوانی بوده‌اند. ساختمان‌سازی و ساخت‌وساز نیز همواره به عنوان یکی از زمینه‌های اصلی فعالیت در مهندسی عمران، جایگاه علمی، اقتصادی و صنعتی مهمی داشته و با بسیاری از مباحث و موضوعات کاربردی این علم ارتباط نزدیکی دارد.
امروزه بواسطه پیشرفت علم و فناوری‌های مختلف در تولید انواع مصالح ساختمانی و شیوه‌های جدید در اجرای عملیات ساخت‌وساز، این صنعت عظیم دارای جایگاهی ویژه در توسعه کشورها و جوامع بوده و مشاغل بسیار زیادی با آن مرتبط است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 600 کتاب در زمینه ساختمان‌سازی و در موضوعات اصول و مبانی ساختمان‌سازی، تاریخ ساختمان‌سازی، ساختمان‌های بتنی، طراحی ساختمان، ساخت‌وساز ساختمان، مصالح ساختمانی، برآورد هزینه‌های ساختمانی، مدل‌سازی اطلاعات ساختمان، خدمات ساختمانی، طراحی لرزه‌ای ساختمان‌ها، ساختمان‌های مقاوم در برابر زلزله، ساختمان‌های قدیمی، طراحی ساختمان‌های پایدار، ساختمان‌های سبز، سیستم‌های HVAC، ساختمان‌های بلند، تعمیر و نگهدای ساختمان، مقررات ساختمانی، دوام مصالح ساختمانی، آسیب‌شناسی ساختمان، مقررات ملی ساختمان، ساختمان‌های آپارتمانی، ساخت‌وساز در فضای مجازی، اثرات انفجار بر ساختمان‌ها، آکوستیک ساختمان، ساختمان‌های تاریخی، قراردادهای ساختمانی، نوسازی ساختمان، حفاظت از ساختمان، علم ساختمان، سیستم‌های ساختمانی، فناوری‌های ساختمانی، ساختمان‌های هنرهای نمایشی، پیمان‌کاران ساختمانی، ساختمان‌های شهری، تجهیزات ساختمانی، ساختمان‌های مقاوم در برابر انفجار، مصالح ساختمانی سازگار با محیط زیست، ممیزی انرژی ساختمان، سیستم‌های کنترل ساختمان، ساختمان‌های شیشه‌ای، ساختمان‌های فلزی، ساختمان‌های صنعتی، سنگ‌های ساختمان، ساختمان‌های بلوک کاهی، ساختمان‌های هوشمند، ساختمان‌های خورشیدی، پوشش ساختمان، طراحی بتن آرمه، ساخت‌وساز پایدار، ساخت‌وساز کامپوزیت، طراحی شمع، ساخت‌و‌ساز مسکونی، منظره‌سازی، ساخت‌و‌ساز مدرن، مدیریت پروژه، مدیریت ساخت‌و‌ساز، ساخت‌و‌ساز نیروگاه، بام سبز، ساخت‌وساز شهری، مقاومت مصالح، تاسیسات لوله‌کشی، تهویه مطبوع ساختمان، ساختمان‌های انرژی صفر، نمای ساختمان، مهندسی ایمنی آتش، طراحی داخلی ساختمان، سندرم ساختمان بیمار، نورپردازی ساختمان، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و مهندسان عمران تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 600 کتاب در زمینه ساختمان‌سازی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.