مجموعه هفدهم کتاب‌های مهندسی عمران؛ تاسیسات آب و فاضلاب

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی عمران، مهندسی عمران

مهندسی تاسیسات آب و فاضلاب شاخه‌ای از مهندسی عمران است که به مطالعه، طراحی، اجرا، بهره‌برداری، نگهداری و مدیریت شبکه‌ها و تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب می‌پردازد. این فرآیندها شامل کنترل کیفیت منابع آب، فرآیندهای مختلف تصفیه آب و فاضلاب، شبکه‌های انتقال و توزیع در تصفیه‌خانه‌های آب، شبکه‌های جمع‌آوری آب‌های سطحی و فاضلاب، تصفیه‌خانه‌های فاضلاب، استفاده از فاضلاب‌های تصفیه‌شده و تجزیه و تحلیل اثرات زیست‌محیطی و آزمایشات فیزیکی، شیمیایی و میکروبیولوژی آب و فاضلاب می‌باشند.
امروزه به دلیل مشکلات آلودگی آب‌های سطحی و زیرزمینی و فاضلاب‌های صنعتی و ضرورت تامین و انتقال آب مورد نیاز جوامع شهری و صنعتی، شناسایی مسائل آب و فاضلاب و بهره‌برداری بهینه از تاسیسات آن‌ها از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه تاسیسات آب و فاضلاب و در موضوعات اصول و مبانی مهندسی تاسیسات آب و فاضلاب، سیستم‌ها و تکنولوژی‌های تصفیه آب و فاضلاب، طراحی لوله‌کشی، سیستم‌های توزیع آب، مدیریت آب و فاضلاب، تصفیه فاضلاب‌های صنعتی، تصفیه آب، کنترل و تصفیه آب‌های زیرزمینی، تصفیه آب صنعتی، کیفیت آب، رسوب‌گذاری در مخزن، خطوط لوله دریایی، خوردگی در لوله‌ها و فلزات، مهندسی رسوب، مکانیک سیالات، دینامیک سیالات، سیالات محاسباتی، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و مهندسان آب و فاضلاب تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه تاسیسات آب و فاضلاب
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.