مجموعه دوم کتاب‌های مهندسی عمران؛ ژئوتکنیک، مکانیک خاک، مهندسی پی

دسته: زمین شناسی، فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی عمران، مهندسی عمران

مهندسی ژئوتکنیک یکی از شاخه‌های مهم مهندسی عمران است که با بررسی و مطالعه اطلاعات تکنیکی مربوط به زمین و استفاده از آنها در فرآیند برنامه‌ریزی، اکتشاف، طراحی، ساخت و بهره‌برداری از سازه‌های مهندسی و پروژه‌های عمرانی و معدنی، ایمنی و کارایی موثر آن‌ها را تضمین می‌کند.
داده‌های حاصل از علم ژئوتکنیک از طریق اکتشافات سطحی و زیرسطحی زمین تولید شده و به شکل گسترده زمینه‌های مختلفی از جمله مکانیک خاک، مکانیک سنگ، منابع آب، لرزه‌خیزی، زمین‌شناسی مهندسی و زیست‌محیطی را شامل می‌شوند.
امروزه مهندسی ژئوتکنیک با بررسی مشخصات و ویژگی‌های خاک، پی و موضوعاتی همچون دینامیک خاک، پایه و اساس مهندسی سازه محسوب شده و ضمن بررسی و حل مسائل مربوط به طراحی انواع مختلفی از پی‌های ساده و پیچیده، با بسیاری از شاخه‌های مهندسی عمران در ارتباط است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 250 کتاب در زمینه مهندسی ژئوتکنیک، مکانیک خاک و مهندسی پی و در موضوعات اصول و مبانی مهندسی ژئوتکنیک، مکانیک خاک و سنگ، دینامیک خاک، زمین‌شناسی مهندسی، مهندسی پی، ژئومکانیک، طراحی پی، طراحی شمع، خاک و پی، اندرکنش خاک و سازه، ژئوتکنیک زیست‌محیطی، مکانیک محیط‌های پیوسته، مهندسی ژئوتکنیک دریایی، ژئوتکنیک حمل‌و‌نقل، مهندسی ژئوتکنیک لرزه‌ای، ژئوتکنیک تونل‌ها و ساخت‌وسازهای زیرزمینی، پی‌های سطحی، رفتار و ویژگی‌های خاک، علوم زمین، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و مهندسان ژئوتکنیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 250 کتاب در زمینه مهندسی ژئوتکنیک، مکانیک خاک و مهندسی پی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. thank y verrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrry muc

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.