مجموعه چهارم کتاب‌های مهندسی عمران؛ مهندسی بتن، سازه‌های بتنی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی عمران، مهندسی عمران

بتن یکی از پرکاربردترین مواد و مصالح ساختمانی است که به جهت ارزان و دردسترس‌بودن مواد اولیه تشکیل‌دهنده آن، در ساخت‌وساز و فعالیت‌های عمرانی کاربرد بسیار زیادی دارد. به همین جهت و به دلیل برخی ویژگی‌های منحصربه‌فرد نظیر دوام و استحکام آن، در جوامع پیشرفته و صنعتی امروزی سازه‌های مهم بسیار زیادی از بتن ساخته می‌شوند.
امروزه با توجه به ساخت‌وسازهای فراوان، استفاده از بتن و ساخت سازه‌های بتنی نظیر ساختمان‌ها، سدها، پل‌ها، تونل‌ها، راه‌ها و بسیاری سازه‌های دیگر توسعه بسیار زیادی یافته و با توجه به پیشرفت‌های علم و تکنولوژی و استفاده از مواد اولیه جدید، بتن‌های پرکاربرد مختلفی با خواص و ویژگی‌های گوناگون تولید می‌گردند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 280 کتاب در زمینه مهندسی بتن و سازه‌های بتنی و در موضوعات اصول و مبانی مهندسی بتن و سازه‌های بتنی، ساخت‌وسازهای بتنی، پل‌های بتنی، تکنولوژی بتن، سازه‌های بتن‌آرمه، طراحی بتن، دوام بتن، پایداری بتن، بتن پیش‌تنیده، تعمیر و حفاظت سازه‌های بتنی، مواد و افزودنی‌های بتن، طراحی لرزه‌ای سازه‌های بتنی، سازه‌های بتنی دریایی، خوردگی بتن، خوردگی فولاد در بتن، ویژگی‌های بتن، طرح مخلوط بتن، طراحی روسازی بتنی، سازه‌های بتنی پیش‌ساخته، تقویت سازه‌های بتنی، پل‌های کامپوزیت فولادی بتنی، بررسی رفتار سازه‌های بتنی، شکست در سازه‌های بتنی، کامپوزیت‌های FRP، آزمایش بتن، شیمی سیمان، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و مهندسان عمران تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 280 کتاب در زمینه مهندسی بتن و سازه‌های بتنی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.