مجموعه پنجم کتاب‌های مهندسی عمران؛ سازه‌های فولادی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی عمران، مهندسی عمران

فولاد یکی از مهمترین و قدیمی‌ترین مصالح مورد استفاده در ساخت‌وساز می‌باشد که به دلیل دارابودن ویژگی‌هایی خاص نظیر انعطاف و استحکام در ساخت بسیاری از سازه‌ها کاربرد فراوانی دارد. استفاده از فولاد با قابلیت‌هایی نظیر اجرای دقیق رفتار سازی‌ای معین، نسبت مقاومت به وزن مناسب، امکان اجرای سریع نصب سازه همراه با جزئیات و ظرافت‌های معماری، آن را به عنوان یکی از مصالح ارزان و منحصربه‌فرد در پروژه‌های ساختمانی مبدل کرده است.
امروزه استفاده از ویژگی‌های فولاد در ترکیب این ماده با دیگر مصالح ساختمانی نظیر بتن، سبب ساخت سازه‌هایی بسیار بادوام، مقاوم و کارا گردیده بطوریکه این مصالح در ساخت بسیاری از ساختمان‌ها و سازه‌های بزرگ نظیر سازه‌های صنعتی، سدها و پل‌ها کاربرد فراوانی دارند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 180 کتاب در زمینه سازه‌های فولادی و در موضوعات اصول و مبانی سازه‌های فلزی و فولادی، اسکلت‌های فولادی، ساخت‌وسازهای فولادی، پل‌های کامپوزیت فولادی بتنی، خوردگی فولاد در بتن، طراحی لرزه‌ای سازه‌های فلزی، جوشکاری، مهندسی متالورژی، خوردگی فلزات، طراحی فولاد سرد، لوله‌های فولادی، تحلیل اجزاء محدود، سازه‌ها و اتصالات جوش‌داده‌شده، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و مهندسان عمران تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 180 کتاب در زمینه سازه‌های فولادی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.