مجموعه ششم کتاب‌های مهندسی عمران؛ مهندسی بزرگراه، مهندسی راه و ترابری، مهندسی تونل

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی عمران، مهندسی عمران

مهندسی راه یکی از شاخه‌های مهم مهندسی عمران است که به طراحی، ساخت، نگهداری و توسعه ساختارها، سازه‌ها و شبکه‌های ارتباطی مثل خیابان‌ها، بزرگراه‌ها، جاده‌ها، پل‌ها، تونل‌ها و یا حمل‌ونقل ریلی، دریایی و هوایی پرداخته و بکارگیری اصول و استانداردهای ساخت و مدیریت سازه‌های ارتباطی و جاده‌ای را بررسی می‌کند.
امروزه مهندسی راه و ترابری ضمن ارتباط نزدیک با برخی از شاخه‌های دیگر مهندسی عمران به عنوان یکی از علوم لازم جهت توسعه و پیشرفت جوامع از طریق ارتباطات و حمل‌ونقل محسوب می‌شود و به‌همین‌خاطر از اهمیت بالایی برخوردار است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 230 کتاب در زمینه مهندسی بزرگراه، مهندسی راه و ترابری و مهندسی تونل و در موضوعات اصول و مبانی مهندسی بزرگراه و مهندسی تونل، تاریخ مهندسی بزرگراه، پل‌های بزرگراه‌ها، ظرفیت بزرگراه‌ها، تعمیر و نگهداری پل‌‌ها، طراحی پل‌های عابر پیاده، بزرگراه‌های ایالتی، طراحی بزرگراه، حمل‌و‌نقل ریلی، راه‌آهن پرسرعت، روسازی آسفالت،‌ آسفالت میکس‌شده، تونل‌سازی، طراحی تونل، دستگاه‌های حفاری تونل، ساختارهای زیرزمینی، کاوش و حفاری زیرزمینی، معدن‌کاری زیرزمینی، مهندسی روسازی، زیرساخت‌های ریلی، طرح‌های هندسی بزرگراه، ژئوتکنیک، ایمنی در راه‌آهن، استانداردهای راه‌سازی، حمل‌و‌نقل هوایی، تعمیر و نگهداری و بهسازی بزرگراه، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و مهندسان راه و ترابری تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 230 کتاب در زمینه مهندسی بزرگراه، مهندسی راه و ترابری و مهندسی تونل
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.