مجموعه هفتم کتاب‌های مهندسی عمران؛ مهندسی ترافیک، برنامه‌ریزی حمل‌ونقل

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی عمران، مهندسی عمران

مهندسی ترافیک یکی از شاخه‌های مهندسی عمران است که با استفاده از تکنیک‌های مهندسی مثل برنامه‌ریزی، طراحی هندسی و حل مسائل ترافیکی خیابان‌ها و راه‌ها و نیز بررسی ترمینال‌ها و شبکه‌های ارتباطی راه‌ها در مدل‌های حمل‌ونقل، با هدف جابجایی موثر و ایمن مسافر و کالا، می‌پردازد.
این علم بر طراحی و ساخت بهینه زیرساخت‌های ارتباطی و حمل‌ونقل نظیر خیابان‌ها، جاده‌ها، راه‌آهن و پل‌ها تمرکز داشته و امروزه همگام با رشد سریع تکنولوژی، با بکارگیری عناصر پویا مانند چراغ‌های راهنمایی، حسگرها، دوربین‌های کنترل سرعت و سامانه‌های خودکار هدایت ترافیک، به شکلی موثر به مدیریت و کنترل ترافیک می‌پردازد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب در زمینه مهندسی ترافیک و برنامه‌ریزی حمل‌ونقل و در موضوعات اصول و مبانی مهندسی ترافیک و برنامه‌ریزی حمل‌ونقل، وسایل و تجهیزات کنترل ترافیک، چراغ‌های راهنما، علائم ترافیکی، طرح‌های هندسی بزرگراه، سیستم‌های حمل‌و‌نقل، ژئوتکنیک حمل‌و‌نقل، حمل‌و‌نقل پایدار، زیرساخت‌های حمل‌ونقل، اقتصاد حمل‌ونقل، مدیریت حمل‌ونقل، عملکرد فرودگاه‌ها، مدیریت حمل‌و‌نقل دریایی، پایانه‌های حمل‌و‌نقل، شبکه‌های حمل‌و‌نقل شهری، خودروهای هیبریدی، مقالات، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و مهندسان ترافیک و حمل‌ونقل تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب در زمینه مهندسی ترافیک و برنامه‌ریزی حمل‌ونقل
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.