مجموعه هشتم کتاب‌های مهندسی عمران؛ مهندسی پل

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی عمران، مهندسی عمران

پل‌ها از مهمترین و قدیمی‌ترین سازه‌هایی هستند که به منظور اتصال خیابان‌ها، راه‌ها و جاده‌ها در هنگام برخورد با موانع ساخته می‌شوند و به‌همین‌خاطر در برقراری و تسهیل عبور از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشند. مهندسی پل به عنوان یکی از شاخه‌های مهندسی عمران به مطالعه، بررسی و بکارگیری دانش و فنون موجود در این علم به‌منظور ساخت سازه‌های پل با امنیت و دوام بالا می‌پردازد.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی، ساخت انواع مختلفی از پل‌ها در خیابان‌ها و تقاطع‌های شهری، جاده‌ها، مسیرها و ریل‌های راه‌آهن، رودخانه‌ها، دریاها و یا بصورت سازه‌های عظیم بر روی اقیانوس‌ها ساخته می‌شوند و به همین جهت در ارتباطات، حمل‌ونقل و توسعه اقتصادی و صنعتی، دارای نقشی بسیار مهم و استراتژیک می‌باشند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 120 کتاب در زمینه مهندسی پل و در موضوعات اصول و مبانی مهندسی پل، ساخت‌و‌ساز پل، تعمیر و نگهداری پل، سیستم مدیریت پل، آیروالاستیک پل، ارزیابی پل، طراحی پل‌های کابلی، پل‌های بتنی، پل‌های فولادی، پل‌های چوبی، پل‌های راه آهن، دینامیک پل، طراحی لرزه‌ای پل‌ها، مانیتورینگ سلامت سازه‌های پل‌، پل‌های یکپارچه، طراحی پل‌های عابر پیاده، پل‌های متحرک، پل‌های بتنی پیش‌تنیده، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و مهندسان عمران تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 120 کتاب در زمینه مهندسی پل
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.