مجموعه نهم کتاب‌های مهندسی عمران؛ مهندسی سد و سازه‌های هیدرولیکی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی عمران، مهندسی عمران، مهندسی کشاورزی، مهندسی محیط زیست

سدها از یکی از بزرگ‌ترین و مهمترین سازه‌های چندمنظوره می‌باشند که از دیرباز مورد نیاز انسان‌ها بوده و به عنوان یکی از دستاوردهای کهن سازه‌ای نقش مهمی در مسیر توسعه و تمدن بشری داشته‌اند. امروزه با پیشرفت و صنعتی‌شدن جوامع و نیاز به آب بهداشتی و باکیفیت برای شرب و کشاورزی، احداث سدها ضمن تامین و ذخیره‌سازی آب، کاربردهای مهم دیگری همچون تولید برق، کنترل سیلاب، کشتیرانی، کنترل رسوب رودخانه‌ها و ایجاد اماکن تفریحی را دارا بوده و به دلیل ایجاد منافع ملی و اقتصادی فراوان، پروژه‌های مهمی برای توسعه کشورها محسوب می‌شوند.
مهندسی سد یکی از شاخه‌های مهندسی عمران می‌باشد که با استفاده از بسیاری از علوم و فنون پایه و یا شاخه‌های دیگر مهندسی عمران مثل مهندسی ژئوتکنیک، مهندسی سازه، هیدرولوژی و هیدرولیک، نقشه‌برداری، زمین‌شناسی، مهندسی آب، کشاورزی و محیط زیست، به مطالعه و بررسی عوامل مهم و تاثیرگذار در مراحل احداث و نیز طراحی و ساخت انواع سدها می‌پردازد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 110 کتاب در زمینه مهندسی سد و سازه‌های هیدرولیکی و در موضوعات اصول و مبانی مهندسی سد و سازه‌های هیدرولیکی، تاریخ سدسازی، ساخت‌وساز سدها، مهندسی هیدرولیک، ایمنی سدها، مهندسی ژئوتکنیک سدها، سدهای خاکی، مدل‌سازی هیدرولیکی، هیدرولیک آب‌‌های زیرزمینی، هیدرولیک محیط زیست، هیدرولیک پل‌ها، طراحی سیستم‌های هیدرولیک، شکست هیدرولیکی، ژئومکانیک، اندرکنش آب و سازه، مکانیک سیالات، دینامیک سیالات، سدهای بزرگ، هیدرولیک کانال‌های باز، مهندسی منابع آب، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و مهندسان عمران تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 110 کتاب در زمینه مهندسی سد و سازه‌های هیدرولیکی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.