گرامر محاوره‌ای زبان فرانسه

دسته: فرانسه
گرامر محاوره‌ای زبان فرانسه

کتاب “گرامر محاوره‌ای زبان فرانسه” به‌طور خاص برای فراگیران زبان و کسانی که نیازمند یک شرح از مورفولوژی (تاریخ تحولات لغوی) و نحو غیر رسمی زبان فرانسه هستند، طراحی شده است.
این کتاب، اولین بررسی دقیق غیرفنی به زبان انگلیسی، از تفاوت‌های متعدد میان کاربردهای استاندارد و غیر استاندارد، به‌شمار می‌آید.
Rodney Ball با بررسی هر یک از حوزه‌های کلیدی گرامر زبان فرانسه به‌صورت جداگانه،‌ توصیفاتی از اشکال غالب روزمره ارائه می‌دهد.
کتاب “گرامر محاوره‌ای زبان فرانسه” اولین مرور سیستماتیک در نوع خود برای گویندگان غیر بومی می‌باشد. این کتاب با فرض یک دانش پایه‌ای از ساختارهای استاندارد و گرامری و یک آشنایی با اصطلاحات ابتدایی دستوری، از گزیده‌ای از متون و تجارب موجود برای کمک و تشویق خواننده، استفاده می‌کند.
سال انتشار: 2000  |  260 صفحه  |  حجم فایل: 11 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Colloquial French Grammar: A Practical Guide
نویسنده:
Rodney Ball
ناشر:
Wiley-Blackwell
ISBN10:
0631218831
ISBN13:
9780631218838

 

قیمت: 12000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  

عناوین مرتبط:


Designed specifically for the language learner and for others requiring a description of informal French morphology and syntax, Colloquial French Grammar is the first detailed non-technical survey in English of the many differences between standard and non-standard usage.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.