اشعار معاصر انگلیسی و ایرلندی

دسته: شعر
اشعار معاصر انگلیسی و ایرلندی

این کتاب به ارائه یک معرفی جامع، چالش‌برانگیز و پرجنب‌وجوش در رابطه با اشعار معاصر بریتانیایی و ایرلندی پرداخته است. در این کتاب آثار و اشعار معاصری از هنرمندان معاصر، از میان طیف وسیعی از آثار متفاوت ارائه شده است.
نویسنده در این اثر خود به تشریح سبک‌های متفاوت شعر و ویژگی‌های آنها پرداخته و مثال‌هایی را نیز ارائه داده است. در میان اطلاعات و مطالب ارائه شده در این کتاب نه تنها از آثار شاعران بسیار مشهور و سبک‌های معروف و غنی استفاده شده بلکه در رابطه با آثار شاعران حاشیه‌ای‌تر و تجربی‌تر نیز همانند Tom Raworth یا Geraldine Monk سخن به میان آمده است. این کتاب منبعی مناسب برای آشنایی با سبک‌های شعر در انگلیس و ایرلند برای افراد علاقمند و محققان در این زمینه می‌باشد.
سال انتشار: 2006  |  286 صفحه  |  حجم فایل: 14 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Contemporary British and Irish Poetry: An Introduction
نویسنده
Sarah Broom
ناشر
Palgrave Macmillan
ISBN10:
1403906750
ISBN13:
9781403906755

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  

عناوین مرتبط:


This book provides an engaging, challenging and lively introduction to contemporary British and Irish poetry. It covers work by poets from a wide range of ethnic and regional backgrounds and covers a broad range of poetic styles, including mainstream names like Seamus Heaney and Carol Ann Duffy alongside more marginal and experimental poets like Tom Raworth and Geraldine Monk.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.