مجموعه پنجم آرشیو مجلات هنر شماره‌دوزی؛ مجله Cross Stitch Crazy

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های صنایع دستی

مجله Cross Stitch Crazy، یک مجله عالی و سرشار از سرگرمی برای علاقه‌مندان هنر شماره‌دوزی است که در هر شماره خود، طرح‌های آسان و سریعی از طراحان محبوب این هنر و نیز الگوهای الهام‌بخشی از طراحان برتر سرتاسر دنیا ارائه می‌دهد.
پروژه‌های متنوع این مجله ازجمله پروژه‌های دوخت سریع، کارت‌های مجلل، نمونه‌های زیبا و کاراکترهای جذاب برای تمام افراد با هر سلیقه و هر سطح مهارت طراحی شده‌اند به‌طوریکه افراد علاقه‌مند و درعین حال پرمشغله بتوانند آن‌ پروژه‌ها را با سبک زندگی خود هماهنگ سازند.
مجله Cross Stitch Crazy، تنها مجله مبتدی در هنر شماره‌دوزی است که هر شماره آن با جداول ضروری دوخت، از طرح‌های دوخت سریع تا پروژه‌های چالش‌برانگیز ارائه می‌شود. علاوه بر این، آخرین اخبار و محصولات دنیای دوخت و شماره‌دوزی، توصیه‌های متخصصان و نکته‌ها و ترفندهای فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 165 شماره از مجله معتبر و ارزشمند Cross Stitch Crazy از مجلات هنر شماره‌دوزی می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرمندان و علاقه‌مندان این هنر تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 165 شماره از مجله معتبر و ارزشمند Cross Stitch Crazy
تصاویر جلد تمامی مجلات
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.