توسعه کیفیت اطلاعات فنی

دسته: آموزشی
توسعه کیفیت اطلاعات فنی

کتاب “توسعه کیفیت اطلاعات فنی” یک رویکرد بسیار ضروری برای برقراری ارتباط فنی باکیفیت و برنامه کاری برای دستیابی به کیفیت را ارائه می‌دهد.
نمونه‌های ارائه‌شده عالی و آسان برای استفاده و سازگاری می‌باشند. توصیه‌های‌ ویرایشی به‌اندازه کافی برای آموزش نویسندگانی که متخصص در زبان انگلیسی و یا روزنامه‌نگاری نیستند؛ ساده و روشن است. این کتاب، شایسته‌ترین متن در برنامه‌های دانشگاهی است، اما برای نویسندگان، ویرایشگران و مدیران که به‌دنبال افزایش کیفیت نشریات خود هستند بسیار ارزشمندتر است. تفاوت اصلی این کتاب با دیگر کتاب‌ها در این است که در ابتدای هر فصل، یک مشخصه باکیفیت ارائه شده که شما می‌توانید در پروژه نگارشی خود برای آسان‌کردن درک اطلاعات فنی ارائه‌شده بکار ببندید.
در انتهای هر فصل، چک‌لیست‌هایی برای بازبینی وجود دارد و همچنین یک چک‌لیست کیفیت در پیوست که تمام ویژگی‌ها را پوشش می‌دهد.
این کتاب هم متن اصلی و هم متن بابینی‌شده را نشان می‌دهد بنابراین شما می‌تواند عملا کتاب را جستجو کنید و تفاوت‌های صورت‌گرفته را ببینید.
سال انتشار: 2004  |  432 صفحه  |  حجم فایل: 6 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Developing Quality Technical Information: (2 Edition); A Handbook for Writers and Editors
نویسنده
Gretchen Hargis
ناشر
IBM Press
ISBN10:
0131477498
ISBN13:
9780131477490

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
برچسب‌ها:  

عناوین مرتبط:


Includes examples that are easy to understand and adapt. Even those who don't adopt the entire procedure can profit from the parts.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.