توسعه اطلاعات فنی باکیفیت

دسته: سایر مهندسی ها
توسعه اطلاعات فنی باکیفیت

این کتاب رویکردی ضروری در رابطه با ارتباطات فنی کیفی و طرح کاری برای دستیابی به کیفیت، ارائه داده است. مثال‌های مورد استفاده در این کتاب فوق‌العاده بوده و به راحتی قابل استفاده و انطباق می‌باشند.
راهنمایی‌های ارائه شده برای نویسندگان فنی به اندازه کافی ساده و روشن هستند. این کتاب نه ‌تنها برای جامعه دانشگاهی ارزش بسیاری دارد بلکه برای نویسندگان حرفه‌ای، سردبیران و مدیران باتجربه نیز که نگران کیفیت انتشارات خود می‌باشند، منبعی ارزشمند می‌باشد. تفاوت اصلی میان این کتاب و نمونه‌های مشابه این است که در هر یک از نه فصل اولیه کتاب، یک مشخصه کیفیت که قابل اعمال در پروژه‌های نویسندگی شما خواهد بود و آنها را تبدیل به اطلاعات فنی قابل استفاده، قابل فهم و قابل دسترسی، ارائه شده است.
در انتهای هر فصل چک‌لیست‌هایی قرار گرفته‌اند که به‌منظور مرور مطالب در نظر گرفته شده‌اند و یک چک‌لیست کیفیت در ضمیمه قرار داده شده است که تمامی مشخصات را پوشش داده است.
سال انتشار: 2004  |  520 صفحه  |  حجم فایل: 6 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Developing Quality Technical Information: A Handbook for Writers and Editors, Second Edition
نویسنده
Gretchen Hargis, Michelle Carey, Ann Kilty Hemandez
ناشر
IBM Press
ISBN10:
0131477498
ISBN13:
9780131477490

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
برچسب‌ها:  
Includes examples that are easy to understand and adapt. Even those who don't adopt the entire procedure can profit from the parts.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.