توسعه اطلاعات فنی باکیفیت

دسته: سایر مهندسی ها
توسعه اطلاعات فنی باکیفیت

این کتاب رویکردی ضروری در رابطه با ارتباطات فنی کیفی و طرح کاری برای دستیابی به کیفیت، ارائه داده است. مثال‌های مورد استفاده در این کتاب فوق‌العاده بوده و به راحتی قابل استفاده و انطباق می‌باشند.
راهنمایی‌های ارائه شده برای نویسندگان فنی به اندازه کافی ساده و روشن هستند. این کتاب نه ‌تنها برای جامعه دانشگاهی ارزش بسیاری دارد بلکه برای نویسندگان حرفه‌ای، سردبیران و مدیران باتجربه نیز که نگران کیفیت انتشارات خود می‌باشند، منبعی ارزشمند می‌باشد. تفاوت اصلی میان این کتاب و نمونه‌های مشابه این است که در هر یک از نه فصل اولیه کتاب، یک مشخصه کیفیت که قابل اعمال در پروژه‌های نویسندگی شما خواهد بود و آنها را تبدیل به اطلاعات فنی قابل استفاده، قابل فهم و قابل دسترسی، ارائه شده است.
در انتهای هر فصل چک‌لیست‌هایی قرار گرفته‌اند که به‌منظور مرور مطالب در نظر گرفته شده‌اند و یک چک‌لیست کیفیت در ضمیمه قرار داده شده است که تمامی مشخصات را پوشش داده است.
سال انتشار: 2004  |  520 صفحه  |  حجم فایل: 6 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Developing Quality Technical Information: A Handbook for Writers and Editors, Second Edition
نویسنده
Gretchen Hargis, Michelle Carey, Ann Kilty Hemandez
ناشر
IBM Press
ISBN10:
0131477498
ISBN13:
9780131477490

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
برچسب‌ها:  
Includes examples that are easy to understand and adapt. Even those who don't adopt the entire procedure can profit from the parts.


ارسال دیدگاه