فرهنگ‌ لغت اکودیزاین

دسته: طراحی صنعتی، فرهنگ لغات
فرهنگ‌ لغت اکودیزاین

کتاب “فرهنگ‌ لغت اکودیزاین” اولین راهنمای اصطلاحات طراحی سازگار می‌باشد که توسط یک متخصص مشهور بین‌المللی در این زمینه نوشته شده است. این فرهنگ‌ لغت تصویری، بیش از 1500 تعریف از اصطلاعات اکودیزاین را ارائه می‌دهد.
این کتاب با سبکی آسان و قابل فهم، یک منبع منحصر‌به‌فرد برای شاغلان و دانشجویان به‌شمار می‌آید. همچنین یک مرجع ضروری برای تمام معماران، مهندسان، طراحان و محیط‌ زیست‌شناسان درگیر در طراحی و برنامه‌ریزی پروژه‌ها و طرح‌های ساخته‌شده در محیط زیست می‌باشد.
سال انتشار: 2010  |  312 صفحه  |  حجم فایل: 5 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Dictionary of Ecodesign: An Illustrated Reference
نویسنده
Ken Yeang
ناشر
Routledge
ISBN10:
0415458994
ISBN13:
9780415458993

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  

عناوین مرتبط:


The first guide to the terminology of sustainable design. Written by an internationally renowned expert in the field, this illustrated dictionary provides over 1500 definitions and explanations of ecodesign terms. Providing a unique resource for the practitioner and student, this book leaves the reader free to 'dip' in and out of the book allowing for 'bite-sized' learning at their own convenience. It is an essential reference for all architects, engineers, planners and environmentalists involved in designing and planning projects and schemes in the built environment.


دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. یار مهربان

    با سلام و احترام

    بنده دانشجوی دکتری مهندسی علوم و صنایع چوب و کاغذ هستم .از مدتی قبل با سایت شما آشنا شدم واقعا سایت جالب و کاملی است و بنده از این بابت از شما تشکر می کتم.اما می خواستم یک مورد را خدمت شما دوست عزیز عرض کنم.کلیه کتاب های موجود در مجموعه کتاب های صنایع چوب را مطالعه کردم اما کلیه کتاب های شما محدود به نعرق کاری،کابینت و… شده است اما رشته صنایع چوب و کاغذ محدود به این نوع کتاب ها نیست چرا که کتاب هاب جمع آوری شده مربوط به کارگاه های صنایع چوب و هنرستان ها می باشد.این رشته در دوره های کارشناسی به بالا دارای دارای گرایش های مختلفی همچون صنایع کاغذ سازی،اوراق فشره چوبی،کامپوزیت های چوب – پلیمر و… بوده که نگاه مهنسی فرایند و سیستمی دارد.لذا خواهشمند است در جمع آوری اینگونه کتاب ها نیز توجه شد.البته چندی قبل نمونه ای از آن کتاب ها رابرای شما ارسال نمودم.

    با نهایت تشکر

ارسال دیدگاه