دراکولا؛ نسخه مجموعه آلمانی وبستر

دسته: آلمانی
دراکولا؛ نسخه مجموعه آلمانی وبستر

این نسخه به زبان انگلیسی نوشته شده است. با این حال، اصطلاحنامه‌ی آلمانی در پایین هر صفحه برای کلمات انگلیسی برجسته‌ی دشوارتر در متن وجود دارد.
تابستان یکی از بهترین فصول برای مطالعه و خواندن کتاب است و چه بهتر که این کتاب‌ها را به زبان اصلیشان بخوانید تا به راحتی بتوانید به روح اثر و تاثیر ادبی آن نیز پی ببرید.
کتاب «دراکولا» اثر «برام استوکر» نویسنده‌ی ایرلندی است که در سال ۱۸۹۷ منتشر شده و هم‌چنین نام شخصیت اول این کتاب است که یک خون‌آشام است. کتاب دراکولا به صورت یک رشته مکاتبات و صفحاتی از دفتر خاطرات شخصیت‌های داستان روایت می‌شود. شخصیت دراکولا مشهورترین خون‌آشام در ادبیات و سینما است و در آثار بسیاری که پس از کتاب برام استوکر به وجود آمده‌اند ظاهر شده است.
اصلیت افسانه‌ی دراکولا از کشور رومانی نشات می گیرد که به دلیل هیجان و وحشت خاص این روایت به تمام نقاط دنیا منتقل شده است.
سال انتشار: 2006  |  406 صفحه  |  حجم فایل: 4 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

DRACULA (Webster’s German Thesaurus Edition)
نویسنده
Bram Stoker
ناشر
ICON Group International, Inc
ISBN10:
0497257343
ISBN13:
9780497257347

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  

عناوین مرتبط:


This edition is written in English. However, there is a running German thesaurus at the bottom of each page for the more difficult English words highlighted in the text. There are many editions of DRACULA. This edition would be useful if you would like to


دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. پسورد اشتباهه . فایلو باز نمیکنه

ارسال دیدگاه