بحران‌های اقتصادی و مالی

دسته: اقتصاد، سرمایه گذاری
بحران‌های اقتصادی و مالی

این کتاب به ریشه‌های ساختاری بحران‌های مالی و اقتصادی می‌پردازد. یک ارزیابی انتقادی از تحلیل‌های اقتصادی گذشته و معاصر و سیاست‌ها، که در حقیقت در مبدأ انواع بحران‌های عمده اقتصادی و مالی که پس از پایان جنگ جهانی دوم رخ داده، بوده است فراهم می‌کند. نویسندگان رویکردی جدید برای اقتصاد کلان پولی ارائه می‌دهند و نشان می‌دهند که درک دقیق از پول، اعتبار و عملیات بانکی می‌تواند از بروز بحران‌های سیستماتیک در سراسر جهان اجتناب کند. این کتاب پیشنهادات اصلاحی را برای اطمینان از معاملات داخلی و بین‌المللی جهت ساماندهی پول بیان کرده، در نتیجه به کاهش بی‌ثباتی مالی، افزایش سطح اشتغال و حمایت از فعالیت‌های اقتصادی پایدار کمک می‌کند.
سال انتشار: 2015  |  291 صفحه  |  حجم فایل: 3 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Economic and Financial Crises: A New Macroeconomic Analysis
نویسنده
Sergio Rossi, Alvaro Cencini
ناشر
Palgrave Macmillan
ISBN10:
1137461896
ISBN13:
9781137461896

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  اقتصاد کلان  تحلیل مالی  

عناوین مرتبط:


This book deals with the structural origins of economic and financial crises. It explains that both economic theories and policies need to be grounded on a monetary macroeconomic analysis of the working of domestic and international economies. The volume outlines reform proposals to make sure that banking activities respect the nature of money.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.