مجموعه سوم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد صنعتی

دسته: اقتصاد، سرمایه گذاری، فروشگاه، مجموعه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری

اقتصاد صنعتی شاخه‌ای از علم اقتصاد است که به بررسی و کاربرد نظریات اقتصادی در صنعت، شرکت‌ها و بنگاه‌های صنعتی و نیز بررسی ساختار، عملکرد و رفتار بازارهای صنعتی می‌پردازد. همچنین با کاربرد اقتصاد خرد، بسیاری از مسائل بخش صنعت از جمله مدیریت تولید، انحصار، رقابت، مصرف‌کننده، هزینه‌ها، تبلیغات در صنعت، تکنولوژی، تحولات صنعتی، مدیریت اقتصادی واحدهای صنعتی، مقررات و حقوق کار، کارگران و کارفرمایان و بسیاری از دیگر فعالیت‌های صنعتی را مورد بررسی قرار می‌دهد.
امروزه همگام با پیشرفت‌های صنعتی بسیار سریع و روزافزون در جوامع و کشورهای صنعتی، اقتصاد صنعتی در کنار آشنایی با دیگر مسائل و علوم کاربردی در صنعت از جمله مدیریت منابع و مدیریت استراتژیک واحدهای صنعتی، نقش مهمی را در پیشرفت و توسعه صنعت به عهده دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 450 کتاب در زمینه اقتصاد صنعتی و در موضوعات اصول و مبانی اقتصاد صنعتی، کارفرما، مصرف‌کننده، بهینه‌سازی، رقابت، هزینه، حقوق کار، تورم، منابع طبیعی، تجارت و بازرگانی بین‌الملل، کار و شغل، مدیریت استراتژیک، بازارهای مالی، مدیریت مالی، حسابداری، اقتصادسنجی، شش‌سیگما، زنجیره تامین، تکنولوژی، اقتصاد توریسم، اقتصاد مدیریتی، اقتصاد سیاسی، رشد اقتصادی، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان علوم اقتصادی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 450 کتاب ارزشمند در زمینه اقتصاد صنعتی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.