مجموعه ششم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد انرژی

دسته: اقتصاد، سرمایه گذاری، فروشگاه، مجموعه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری

اقتصاد انرژی یکی از بخش‌های بسیار کاربردی از علم اقتصاد است که موضوعات اقتصادی مرتبط با تولید، عرضه و استفاده بهینه از انرژی در جوامع را در بر می‌گیرد. این شاخه از علم اقتصاد اصول، مدل‌ها و نظریه‌های علم اقتصاد را در زمینه انرژی و حامل‌های آن به عنوان یک کالای مهم و ضروری به‌کار می‌گیرد.
اقتصاد انرژی ضمن ارتباط بسیار نزدیک با دیگر بخش‌های علم اقتصاد همچون اقتصادسنجی، اقتصاد منابع، اقتصاد خرد و کلان و اقتصاد صنعتی، با بسیاری از شاخه‌های دیگر علمی از جمله اکولوژی، محیط زیست، زمین‌شناسی و صنعت مرتبط بوده و موضوعاتی چون تولید و مصرف انرژی، ساختار بازارهای انرژی، تحلیل ریسک و امنیت عرضه، سیاست انرژی، مشتقات انرژی، پیش‌بینی تقاضای انرژی، انرژی و رشد اقتصادی و بسیاری موارد دیگر را تحت پوشش قرار می‌دهد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 160 کتاب در زمینه اقتصاد انرژی و در موضوعات اصول و مبانی اقتصاد انرژی، اقتصاد منابع طبیعی، اقتصاد نفت، اقتصاد گاز طبیعی، اقتصاد انرژی الکتریکی، بازارهای انرژی، منابع طبیعی انرژی، انرژی‌های پایدار، تجارت انرژی، توسعه پایدار، مدیریت انرژی، سرمایه‌گذاری انرژی، منابع انرژی تجدیدپذیر، قیمت‌گذاری انرژی، اقتصاد اکولوژیک، محیط زیست و تنوع زیستی، اقتصاد سبز، انرژی پاک، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان علوم اقتصادی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 160 کتاب ارزشمند در زمینه اقتصاد انرژی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. با سلام اگه امکان داره کتاب understanding oil prices salvatore carollo را واسه دانلود بزارید

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.