مجموعه هفتم کتاب‌های اقتصاد؛ برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی

دسته: اقتصاد، سرمایه گذاری، فروشگاه، مجموعه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری

برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی یکی از زمینه‌های مهم علم اقتصاد است که در آن با بهره‌گیری از دانش اقتصاد و بر حسب نیاز جوامع و سازمان‌ها، مسائل و مشکلات پیچیده اقتصادی در سطوح مختلف تجزیه و تحلیل شده و راه‌کارها و برنامه‌های مناسب جهت توسعه اقتصادی ارائه می‌گردد. این بخش از علم اقتصاد همچنین به مطالعه و بررسی تجارب کشورهای توسعه‌یافته و سازمان‌های موفق و علل موفقیت آن‌ها و نحوه به‌کارگیری آن‌ها در کشورها و جوامع درحال‌توسعه می‌پردازد.
این زمینه از دانش اقتصاد با بهره‌گیری از کلیه نظریه‌ها و بخش‌های علم اقتصاد ضمن پژوهش و کسب اطلاعات مورد نیاز اقتصادی و تجزیه و تحلیل آنها، نقش بسیار موثری را در تنظیم سیاست‌های اقتصادی و ارائه خدمات مشاوره‌ای به سازمان‌های اقتصادی و اجتماعی و نیز مراکز تصمیم‌گیری ایفا می‌کند و به‌همین دلیل به جهت افزایش کیفیت مدیریت سیستم‌های اقتصادی در مسیر توسعه اقتصادی، دارای اهمیت فراوانی می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 450 کتاب در زمینه برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی و در موضوعات اصول و مبانی برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی، برنامه‌ریزی اقتصادی، توسعه اقتصادی، اقتصادسنجی، سیستم‌های دینامیکی، اقتصاد ریاضی، اقتصاد محاسباتی، اقتصاد مهندسی، اقتصاد خرد و اقتصاد کلان، دینامیک اقتصادی، تصمیم‌گیری، بهینه‌سازی در اقتصاد، نظریه بازی‌ها، تجزیه و تحلیل اقتصادی، اقتصاد توسعه، روش‌های ریاضی در اقتصاد، روش‌ها و تکنیک‌های آماری، رشد اقتصادی، مدل‌سازی اقتصادی، اقتصادسنجی سری‌های زمانی، تحلیل اقتصادسنجی، توسعه پایدار، اقتصاد عصبی، جهانی‌سازی اقتصاد، خلاقیت و نوآوری در توسعه اقتصادی، اقتصاد اطلاعات، اقتصاد سیاسی، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان علوم اقتصادی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 450 کتاب ارزشمند در زمینه برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.