مجموعه آرشیو مجله EDN

دسته: رباتیک، فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی برق و مخابرات، مهندسی برق

EDN یک مجله و وب‌سایت الکترونیکی متعلق به شرکت UBM Tech (بخشی از شرکت UBM LLC) می‌باشد که به ارائه راه‌حل‌های How-to برای مهندسان طراحی در زمینه صنعت الکترونیک می‌پردازد.
این مجله یک منبع جامع از اطلاعات فنی و ویژگی‌های مفید در زمینه کاربردها، محصولات، تکنولوژی‌ها و تکنیک‌های طراحی ارزشمند برای مهندسان و مدیران به‌شمارمی‌آید.
این مجله به‌همراه وب‌سایت خود برای نیازهای کاری مهندسان برق فراهم شده است و تکنولوژی‌های جدید و محصولات و قطعات الکترونیکی مانند میکروکنترلر، میکروپروسسور، DSP، منطق دیجیتال و بسیار موارد دیگر را در یک سطح مهندسی پوشش می‌دهد. همچنین به بحث در رابطه با تمام مباحث موجود دراین زمینه می‌پردازد که طیف وسیعی را از مدیریت مهندسان و طرح‌های مهندسی گرفته تا موضوعات فنی که در طراحی قطعات، سیستم‌ها و تکنولوژی‌های توسعه‌دهنده الکترونیکی با آن مواجه می‌شوند را شامل می‌شود.
ویرایشگر حال‌حاضر و رئیس برند آن Patrick Mannion و دفتر تحریریه آن در سانفرانسیسکوی کالیفرنیا و منهست نیویورک در ایالات متحده قرار دارد. این مجله 12 بار در سال منتشر می‌شود و نام اصلی آن، Electrical Design News (اخبار طراحی الکترونیکی) می‌باشد و اولین شماره آن توسط شرکت Rogers در ماه می سال 1956 منتشر گردید.
بیش از 125,000 نسخه از آن فقط در آمریکای شمالی گردش دارد و علاوه‌ براین در آسیا، چین، اروپا و ژاپن نیز از طریق ناشران شریک که جواز محتوا را از UBM Electonics گرفته‌اند، منتشر می‌شود.
بخشی از این مجله با عنوان Design Ideas شامل چندین طراحی نوآورانه و ارائه‌شده توسط کاربران و یا راه‌حل‌های جدید برای مشکلات طراحی می‌باشد. هر نسخه مجله شامل ستونی به نام Prying Eyes می‌باشد که در آن محصولات محبوب و جذاب مصرف‌کننده و تکنولوژی‌هایی که آن محصول را تهیه کرده بررسی می‌شوند.
همچنین هر شماره آن شامل ستونی به نام Reality Check می‌باشد که نگاهی به نوآوری‌های‌ اخیر فناوری و وعده‌های آن دارد. همچنین یک بار درسال این مجله دو بخش ویژه به نام‌های Annual Microprocessor Directory و Annual DSP Directory ارائه می‌دهد که محصولات تمام تولیدکننده‌ها را پوشش می‌دهند.
مجله EDN در ماه می سال 2006، 3 جایزه از انجمن آمریکایی سردبیران نشریه کسب‌وکار را از آن خود کرد. همچنین جایزه بهترین گروه منظم سال به Prying Eyes رسید.
این مجموعه آرشیو این مجله معتبر از سال 2005 تا سال 2013 و شامل بیش از 180 شماره آن می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه علاقه‌مندان بویژه مهندسان و متخصصان مهندسی برق و الکترونیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیوی شامل بیش از 180 شماره از مجله معتبر EDN از سال 2005 تا سال 2013
تصاویر جلد تمامی مجلات
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.