مجموعه اول کتابهای مهندسی برق؛ اصول برق و الکترونیک

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی برق و مخابرات، مهندسی برق

مهندسی برق یکی از شاخه‌های بسیار مهم مهندسی است که به تحلیل رفتار و اثر پدیده‌های فیزیکی مرتبط با بارها و جریان‌های الکتریکی و آثاری از آنها مثل موج‌های الکترومغناطیسی، می‌پردازد.
تمرکز اصلی در فعالیت‌های مهندسی برق، تبدیل یک سیگنال به سیگنال دیگر است بطوریکه این سیگنال ممکن است به شکل موج ولتاژ یا شکل موج جریان و یا ترکیب دیجیتالی یک بخش از اطلاعات باشد.
مهندسی الکترونیک یکی از زیرشاخه‌های مهندسی برق است که در کنار مباحث اصلی به ساخت، توسعه و کاربرد مدارها، قطعات، دستگاه‌ها، سیستم‌ها، یا تجهیزات الکترونیکی پرداخته و با بخش بزرگی از صنایع امروزی در ارتباط است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 420 کتاب در زمینه اصول برق و الکترونیک و در موضوعات اصول و مبانی برق و الکترونیک، مهندسی برق و الکترونیک، قوانین و فیزیک برق و الکترونیک، خودآموزهای برق و الکترونیک، مهندسی برق و الکترونیک پیشرفته، پروژه‌های خلاق مهندسی برق و الکترونیک، فناوری‌های برقی و الکترونیکی، طراحی دستگاه‌ها و سیستم‌های دیجیتال، الکترونیک قدرت، نیمه‌هادی‌ها، عایق‌ها، الکترونیک دیجیتال و آنالوگ، طراحی و شبیه‌سازی دیجیتال و آنالوگ، آمپلی‌فایرها، مبدل‌ها، مهندسی صدا، برق و الکترونیک اتومبیل، برق و الکترونیک صنعتی، آزمایش و عیب‌یابی تجهیزات الکترونیک، تعمیرات الکترونیکی، آزمایشهای برق و الکترونیک، بیوالکترونیک و نانوالکترونیک، الکترونیک مولکولی، مواد الکترونیک، الکترونیک محاسباتی، ریاضیات برق و الکترونیک، الکترومغناطیس، الکترونیک کامپیوتر، میکروالکترونیک، ماشینها و تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی، هندبوک‌ها، مقالات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسین، دانشجویان و متخصصان برق و الکترونیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی نظیری شامل بیش از 420 کتاب در زمینه اصول برق و الکترونیک
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.