مجموعه دهم کتابهای مهندسی برق؛ تاسیسات الکتریکی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی برق و مخابرات، مهندسی برق

امروزه رشد و پیشرفت صنعت برق به عنوان یک صنعت پایه، سبب پیشرفت سریع تکنولوژی و رشد سایر صنایع و توسعه کشورهای صنعتی گردیده است. انرژی الکتریکی نیز به عنوان مهمترین شکل انرژی، نقش بسیار مهمی را در مسیر این توسعه صنعتی ایفا می‌کند. به همین دلیل آشنایی با مهارت‌ها و فنون لازم جهت نصب صحیح تجهیزات و فناوری‌های الکتریکی و نیز بکارگیری اصولی انرژی الکتریکی در ساختمان‌ها و اماکن صنعتی دارای اهمیت بسیاری بوده و در حوزه تاسیسات الکتریکی می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 340 کتاب در زمینه تاسیسات الکتریکی و در موضوعات مبانی و اصول تاسیسات الکتریکی، سیم‌کشی و کابل‌کشی، نصب و راه‌اندازی تجهیزات الکتریکی، گرمایش و سرمایش و تهویه مطبوع ساختمان، نصب آنتن‌ها و دوربین‌ها، سنسورها و میکروسنسورها، مقررات سیم‌کشی، طراحی و تحلیل الکتریکی، عیب‌یابی تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی، تعمیر و نگهداری تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی، محاسبات نصب تاسیسات الکتریکی، مهندسی روشنایی، الکتروتکنیک، بهره‌وری انرژی، فیبر نوری، رله و حفاظت، باطری‌ها، سیستم‌های فتوولتائیک، مهندسی تلویزیون و ویدئو، برق و الکترونیک خودرو، برق و الکترونیک دریایی، سیستمهای وایمکس، سیستمهای بی‌سیم، ارتباطات رادیویی، RFID، سلول‌های خورشیدی، هندبوک‌ها، مقالات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسین، دانشجویان و متخصصان برق و الکترونیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 340 کتاب در زمینه تاسیسات الکتریکی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.