مجموعه سوم کتابهای مهندسی برق؛ مدارهای مجتمع

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی برق و مخابرات، مهندسی برق

مدار مجتمع، تراشه یا آی‌سی به مجموعه‌ای از مدارات الکترونیکی اطلاق می‌گردد که با استفاده از مواد نیمه‌رسانا، عموما سیلیکون همراه با میزان کنترل شده‌ای ناخالصی، در ابعادی کوچک و بطور معمول در کمتر از یک سانتی‌متر مربع، ساخته می‌شود. این تراشه‌ها معمولا حاوی تعداد بسیار زیادی ترانزیستور می‌باشند که با استفاده از فناوری پیچیده‌ای در داخل یک لایه از سیلیکون همگون و با ضخامتی یکنواخت و بدون ترک، تزریق شده‌اند.
پیدایش تراشه‌ها و استفاده از آنها به‌واسطه کشفیات بشر در مورد نیمه‌رساناها و پیشرفت‌های سریع پیرامون آنها در اواسط قرن بیستم، صورت گرفت. این مدارها به دلیل کوچکی و ساخت ارزان تحول بزرگی را در ساختار سیستم‌های الکترونیکی و پیشرفت تکنولوژی بوجود آوردند.
امروزه پیشرفت‌های مهم مدارهای مجتمع از جمله پردازنده‌ها، ریزپردازنده‌ها، تراشه‌های حافظه و تراشه‌های قابل برنامه‌ریزی، دارای اهمیت و ارزش بسیاری بوده و در اکثر دستگاه‌های الکترونیکی، مخابراتی و به‌ویژه سیستم‌های کامپیوتری، در ابعادی گسترده به‌کار می‌روند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 360 کتاب در زمینه مدارهای مجتمع و در موضوعات اصول و مبانی مدارهای مجتمع، طراحی و تحلیل مدارهای مجتمع آنالوگ و دیجیتال، میکروکنترلرها، میکروپروسسورها، آی‌سی‌ها، مدارهای مجتمع مایکروویو، طراحی بردهای الکترونیکی، ترانزیستورهای تک‌قطبی و دوقطبی، طراحی مدارهای مجتمع فرکانس رادیویی، میکروسیستم‌ها، طراحی پردازنده، مواد و دستگاه‌های میکروالکترونیک، طراحی دیجیتال، سیستم‌های میکروالکترومکانیکی، بیوالکترونیک و نانوالکترونیک، تراشه‌های نانوفوتونیک، مواد و تکنولوژی ساخت تراشه‌ها، تراشه‌های سیلیکونی، معماری تراشه‌ها، سنسورها و میکروسنسورها، طراحی کم‌مصرف، آپ امپ، برنامه‌نویسی تراشه‌ها ، VHDL ،RFID ،CMOS ،FPGA ،BiCMOS ،DRAM ،MOSFET ،VLSI ،ASIC ، هندبوک‌ها، مقالات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسین، دانشجویان و متخصصان برق و الکترونیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی نظیری شامل بیش از 360 کتاب در زمینه مدارهای مجتمع
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه: