مجموعه هشتم کتابهای مهندسی برق؛ پردازش سیگنال

دسته: پردازش سیگنال دیجیتال، فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی برق و مخابرات، مهندسی برق

پردازش سیگنال‌ به فرآیند تجزیه، تحلیل و تفسیر سیگنال‌ها اطلاق می‌شود. در مهندسی برق هر کمیت متغیر نسبت به زمان سیگنال می‌باشد. سیگنال‌ها اغلب توابع سطری از زمان هستند، ولی ممکن است به صورت توابع ستونی نیز یافت شوند و نیز ممکن است توابعی از هر متغیر مستقل مربوطه دیگری باشند.
در یک سیستم ارتباطی یک منتقل‌کننده، پیغام را به سیگنال تبدیل می‌کند که این پیغام از طریق کانال ارتباطی به گیرنده می‌رسد. سیگنال می‌تواند صدا، تصویر، فیلم و یا هر سیگنال دیگری باشد.
پردازش سیگنال یکی از شاخه‌های مهم و پایه‌ای مهندسی برق محسوب می‌شود که بر روی سیگنال‌ها و با اهداف معین، عـمـلـیـات ریـاضی انجام می‌دهد. همچنین به طور وسیع درسایر زمینه‌های علمی و صنعتی از جمله سیستم‌ها و پروتکل‌های مخابراتی، مهندسی پزشکی، پردازش صوت و تصویر و کنترل‌کننده‌های صنعتی، جهت اجرای الگوریتم‌های پیچیده توسط کامپیوتر یا پردازشگرهای خاص نیز کاربرد فراوان و مهمی دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه پردازش سیگنال و در موضوعات مبانی و اصول پردازش سیگنال، تجزیه و تحلیل سیگنال، انتقال سیگنال، تشخیص سیگنال، سیگنال‌های گسسته و پیوسته، سیگنال ترکیبی، پردازش سیگنال دیجیتال، پردازش سیگنال کاربردی، فیلترهای الکترونیکی، مبدل‌های سیگنال، طراحی فیلتر تطبیقی، فرکانس‌ها، تشخیص الگو، فرکانس رادیویی، طراحی فیلترهای دیجیتال و آنالوگ، تبدیل و انتقال فوریه، الکترونیک دیجیتال و آنالوگ، مهندسی صدا، موج‌های آکوستیک، پردازش سیگنال‌های صوتی، پردازش سیگنال‌های چندرسانه‌ای، پردازش سیگنال آماری، کاهش نویز، پردازش تصویر، هندبوک‌ها، مقالات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسین، دانشجویان و متخصصان برق و الکترونیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه پردازش سیگنال
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.