مجموعه کتاب‌ها و مجلات هنر روبان‌دوزی و گل‌دوزی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های صنایع دستی

روبان‌دوزی یکی جذابترین و مفرح‌ترین فعالیت‌ها در بین هنرها و مهارت‌های تولید صنایع دستی زیبا می‌باشد که محصولات و دوخته‌های تزئینی حاصل از آن، از ارزش کاربردی و تزئینی بسیار زیادی برخوردارند. این هنر که با هنر گلدوزی نیز ارتباط نزدیکی دارد، با استفاده از پارچه‌ها و نخ‌های مختلف و زیبا و برش، دوخت و سوزن‌دوزی آن‌ها، دوخته‌های تزئینی بسیار زیبایی تولید می‌کند که بسیار ارزشمند بوده و برای استفاده در لباس‌ها و یا به عنوان محصولات تزئینی و دکوری کاربرد فراوانی دارند.
فراگیری اصولی این هنر به همراه کسب تکنیک‌ها و مهارت‌های آن و نیز دسترسی به الگوها و طرح‌های جذاب و منحصربه‌فرد، در کنار بکارگیری ذوق و سلیقه شخصی علاقه‌مندان آن، در افزایش کیفیت و زیبایی آثار تولیدشده توسط هنروران این عرصه هنری، نقش مهمی را دارا می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 100 کتاب و مجله زیبا و ارزشمند در زمینه هنر روبان‌دوزی و گل‌دوزی و در موضوعات آموزش اصول و مبانی روبان‌دوزی و گل‌دوزی، طرح‌ها و الگوهای بسیار زیبا، روبان‌های تزئینی بسیار زیبا، طراحی و ساخت روبان‌ها و گل‌دوزی برای انواع لباس، گل‌دوزی تصاویر زیبا بر روی انواع پارچه، گل‌های بافته‌شده، گل‌دوزی‌های زینتی و دکوری، آموزش‌های تصویری و گام‌به‌گام، نکات و تکنیک‌ها، پروژه‌های سریع و ساده و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرمندان و علاقه‌مندان هنر روبان‌دوزی و گل‌دوزی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 100 کتاب و مجله زیبا و ارزشمند در زمینه هنر روبان‌دوزی و گل‌دوزی
تصاویر جلد تمامی کتابها و مجلات
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.