جعبه ابزار ضروری مالی

دسته: سرمایه گذاری
جعبه ابزار ضروری مالی

مطالب این کتاب شامل تمامی آن چیزهایی است که همیشه در آرزوی یادگیری آن بوده‌اید اما شرایط پرسیدن آنها را نداشته‌اید. ریاضی و اصطلاحات مخصوص جنبه‌های ضروری و مهمی از مباحث مالی را تشکیل می‌دهند که به‌نظر می‌رسد جای نگرانی زیادی دارند.
درحقیقت نگرانی موجود در رابطه با جنبه‌های ریاضی یا اصطلاحات خاص حوزه مالی به خاطر وجود دلیل ساده‌ای است و این دلیل ساده چیزی جز این نیست که بیشتر کتاب‌ها هدف در دسترس مخاطبین علاقه‌مند بودن را فراموش نموده‌اند.
این کتاب در 10 فصل با بیانی ساده و قابل فهم تمامی ابزارهای ضروری مالی و مفاهیم مرتبط را توضیح داده و با مثال‌های صریح از جهان واقعی و پیاده‌سازی‌های واقعی در اکسل تکمیل شده است.
سال انتشار: 2011  |  195 صفحه  |  حجم فایل: 1 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

The Essential Financial Toolkit: Everything You Always Wanted To Know About Finance But Were Afraid To Ask
نویسنده
Javier Estrada
ناشر
Palgrave Macmillan
ISBN10:
0230283594
ISBN13:
9780230283596

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  

عناوین مرتبط:


Math and jargon make essential financial concepts seem intimidating, but that is simply because most books do not have the goal of being accessible to interested readers – this book does. In ten easy-to-read chapters, it explains all the essential financial tools and concepts, fully illustrated with real-world examples and Excel implementations.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.