مجموعه سوم کتاب‌های طراحی لباس و مد؛ الگوسازی و الگوها

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های لباس و مد

الگوسازی یکی از بخش‌ها و فعالیت‌های مهم در هنر طراحی لباس و مد می‌باشد که به اندازه‌گیری، رسم الگو، پیاده‌سازی الگو و برش انواع پارچه بر اساس الگوی تولیدشده و نیز کنترل و اصلاح عیوب حاصله در مرحله برش پارچه می‌پردازد.
این فعالیت که با ابزارهای اندازه‌گیری دقیق و خاصی صورت می‌گیرد بخش بسیار مهمی در طراحی و تولید لباس و پوشاک محسوب می‌شود و به تجربه، تخصص، دقت و مهارت بسیار بالایی نیاز دارد، بطوریکه فرد متخصص در این زمینه بتواند با اتکا به این مهارت‌ها و تجارب، به‌راحتی به الگوسازی و برش مدل‌های موجود در ژورنال‌های تخصصی لباس و مد بپردازد.
امروزه با پیشرفت و توسعه اقتصادی و اجتماعی جوامع و نیاز به طراحی نو و بدیع لباس و پوشاک، نیاز به تولیدات خلاق، نوآورانه و متناسب با نیازهای جامعه نیز افزایش چشمگیری یافته و به‌همین‌خاطر الگوسازی صحیح و استاندارد برای تولید لباس در شکل، اندازه و فرم مناسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 270 کتاب ارزشمند و معتبر در زمینه طراحی لباس و مد و در موضوعات اصول و مبانی طراحی الگو برای لباس و پوشاک، برش پارچه و لباس، برش الگوی لباس، تکنیک‌های طراحی الگو، اصول اندازه‌گیری در طراحی الگو، رنگ و سبک در طراحی لباس و مد، آموزش بافت و دوخت لباس با الگو، هنر و طراحی لباس و مد، الگوهای متنوع برای بافته‌های دکوری و تزئینی، ایده‌های برتر در طراحی لباس و پوشاک، الگوهای جذاب و متنوع برای انواع لباس، طراحی الگو برای لباس کودکان، الگوهای لباس برای خیاطی، الگوهای لباس برای بافتنی و قلاب‌بافی، تصویرسازی لباس و مد، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه علاقه‌مندان و متخصصان الگوسازی لباس تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 270 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه طراحی لباس و مد، الگوسازی و الگوها
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه