آموزش سریع قایقرانی؛ یادگیری قایقرانی در سه روز

دسته: ورزش
آموزش سریع قایقرانی؛ یادگیری قایقرانی در سه روز

این کتاب به شما در یادگیری سریع قایقرانی با قایق‌های بادبانی کمک نموده و تجربه‌های به دست آمده در چگونگی غلبه بر موانع مشکلات این مسیر را در اختیارتان قرار می‌دهد.
نویسنده این کتاب در مدرسه قایقرانی دریایی، به بیش از 100 هزار فرد بزرگسال چگونگی دریانوردی را آموخته است. در حال حاضر آنها روش‌های اثبات شده آموزشی خود را در دسترس شما قرار داده‌اند. بنابراین شما می‌توانید به رویاهای قایقرانی خود در مدت زمان اندکی جامه عمل بپوشانید. گرچه این کتاب با عنوان “آموزش سریع قایقرانی در سه روز” و بصورت فشرده طراحی شده است، اما سازگار با هر سرعت یادگیری می‌باشد.
با استفاده از این کتاب شما می‌توانید اصول قایقرانی با قایق‌های بادبانی را در سه روز و یا بیش از چند ماه همراه با توصیه‌ها و روش‌های خاص استاد بزرگ قایقرانی و دریانوردی، بیاموزید.
سال انتشار: 2009  |  129 صفحه  |  حجم فایل: 15 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Fast Track to Sailing: Learn to Sail in Three Days
نویسنده
Steve Colgate
ناشر
International Marine/Ragged Mountain Press
ISBN10:
0071615199
ISBN13:
9780071615198

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  قایقرانی  ورزشهای آبی  

عناوین مرتبط:


The learn-to-sail book for when you are in a hurry to gain your sea legs At the Offshore Sailing School, the Colgates have taught more than 100,000 adults how to sail. Now they are making their proven instructional methods available to you so you can fulfill your sailing dreams in little time. Though designed around three days of intensive instruction, the book adapts easily to any learning pace. You can master the fundamentals in three days--or over a summer of leisurely sailing.


ارسال دیدگاه