بازخورد و کنترل برای همه

دسته: تئوری کنترل
بازخورد و کنترل برای همه

این کتاب جذاب که به خوبی سازمان‌یافته و در افراد ایجاد انگیزه می‌نماید، ایده‌های اساسی و درک کاملی از علم کنترل، سیگنال‌دهی و سیستم‌ها را برای مخاطبین خود که علاقمند به مهندسی و علوم می‌باشند، فراهم آورده است.
نویسنده در کتاب خود به بررسی تئوری کنترل و عملکرد آن پرداخته و به کمک مثال‌های دقیق و روشنگری جنبه‌های متفاوت موضوع را تشریح می‌نماید.
همانگونه که از نام کتاب پیداست هدف از تالیف آن، قابل استفاده بودن برای قشر عظیمی از مخاطبین است اما به‌طور خاص مخاطبین این کتاب کسانی هستند که به نقش کنترل و بازخورد در محیط اهمیت می‌دهند. کتاب با تمرکز روی ایده‌های اصلی، ذهن مخاطب خود را به سمت بازخورد سوق داده و در رابطه با کنترل و سیستم‌های پویا مطالبی را به وی ارائه می‌دهد.
علاوه‌براین نویسنده با استفاده از ذکر شواهد و مثال‌های متعدد، به توصیف موارد ضروری پرداخته و تجزیه‌وتحلیل‌های دقیقی در رابطه با بازخورد ارائه می‌دهد.
در پایان هر فصل کتاب پیشنهادات و منابعی ذکر شده‌اند که مخاطبین علاقمند می‌توانند با استفاده از آنها مطلب را به‌گونه‌ای جزئی‌تر و عمیق‌تر مورد بررسی قرار دهند.
سال انتشار: 2010  |  305 صفحه  |  حجم فایل: 38 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Feedback and Control for Everyone
نویسنده
Pedro Albertos, lven Mareels
ناشر
Springer
ISBN10:
3642034454
ISBN13:
9783642034459

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  

عناوین مرتبط:


This intriguing and motivating book presents the basic ideas and understanding of control, signals and systems for readers interested in engineering and science. Through a series of examples, the book explores both the theory and the practice of control.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.